Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 200 birds 4 tier layer cage ] bij elkaar passen 225 producten.
3, 4, 5 Rijen een van de de Kooienkip van de Kaderlaag van het Gevogelte Legkippen het Huismateriaal
| naam: | 3, 4, 5 Rijen een van de de Kooienkip van de Kaderlaag van het Gevogelte Legkippen het Huismateriaal |
|---|---|
| Type laagkooi: | EEN Type batterij kooi: |
| Draadmateriaal: | Q235, thermisch verzinkte laagkooi |
3, 4, 5 Tiers A Frame Layer Kooien Kippen Leghoenderen Kippenhuis apparatuur
| Naam: | 3, 4, 5 Tiers A Frame Layer Kooien Kippen Leghoenderen Kippenhuis apparatuur |
|---|---|
| Tipe laagkooi: | Een type batterijkooi |
| Draadmateriaal: | Q235, warm gegalvaniseerde laagkooi |
3, 4, 5 Tiers A Frame Layer Kooien Kippen Leghoenderen Kippenhuis apparatuur
| Naam: | 3, 4, 5 Tiers A Frame Layer Kooien Kippen Leghoenderen Kippenhuis apparatuur |
|---|---|
| Tipe laagkooi: | Een type batterijkooi |
| Draadmateriaal: | Q235, warm gegalvaniseerde laagkooi |
5 van de het Eilaag van de laagq235 Batterij van het de Kooiengevogelte de Kooi van de het Gebiedskip
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
Automatische Vogels die de Kooi van de Batterijkip voor Braadkip oogsten die Materiaal opheffen
| Productnaam: | Kip die de Kippenkooien van de Materiaalbatterij voor Grills opheffen |
|---|---|
| Type: | H Type Grillkooi |
| Oppervlaktebehandeling: | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
3 rijen 4 de KippenBatterijkooi van de Rijenlaag in Gevogeltelandbouwbedrijf een Type
| Productnaam: | Een Type 3 Rijen 4 de KippenBatterijkooi van de Rijenlaag in Gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
3 rijen 4 de KippenBatterijkooi van de Rijenlaag in Gevogeltelandbouwbedrijf een Type
| Naam van het product: | Een Type 3 Rijen 4 de KippenBatterijkooi van de Rijenlaag in Gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
De moderne het Eilaag van de de Landbouwkip kooit Gegalvaniseerde Openingsstructuur
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
De Laag van het 10000 Kippenlandbouwbedrijf van de Vogelsbatterij kooit een Typepluimveehouderij
| Prodcuctnaam: | Een van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Typebatterij de Laagkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
De volledige Automatische het Leggen Kooi van de het Eilaag van Kippenkooien voor de Landbouwbedrijven van het Gevogeltekippen van Afrika
| Andere Naam: | Volautomatische legkippenkooien Kippenei-laagkooi voor kippenboerderijen in Afrika: |
|---|---|
| Kooistandaard: | U-type staal |
| Voertrog: | Zuiver pvc-materiaal, staal Zn-Al of gegalvaniseerd staal |

