Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ iso9001 poultry manure removal system ] bij elkaar passen 545 producten.
10-12m/Min Belt Poultry Manure Removal-Systeem Geruisloos voor Kippenlandbouwbedrijf
| Sleutelwoorden: | Van de het Gevogelteriem van het kippenlandbouwbedrijf van de de Mestverwijdering de Schoonmakende M |
|---|---|
| Methodes om Schoon te maken: | het vlekkenmiddelenmanier van de riemmest |
| Mest Schonere Machine: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd of zink-Aluminium |
4 van de de Mestverwijdering van het rijengevogelte van de Systeem 1800/2100mm breedte het Landbouwbedrijfkooi
| Sleutelwoorden: | De automatische Draagstoel die van de Mestverwijdering Systeem verzamelen |
|---|---|
| Draagstoel die Manier verzamelen: | De Collector van de schrapermest |
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
4 Tiers systemen voor het verwijderen van mest voor pluimvee 1800 / 2100 mm breedte Boerderijkooi
| Sleutelwoorden: | Automatisch mestverwijderingssysteem voor afvalverzameling |
|---|---|
| Weg van afvalverzameling: | Schraper mestverzamelaar |
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2021 |
U Type Kooi 4 van de de Mestverwijdering van het vloerengevogelte Systeem 36mm Diameterdraad
| Naam: | U Type de Kooi van de de Batterijkip van Kooibenen met de Collector van de Mestverwijdering |
|---|---|
| Kooilaag: | 3 of 4 vloeren van laagbatterijkooi |
| Het Netwerk van de kooidraad: | 36mm diameterdraad |
U-type kooi 4 verdiepingen System voor het verwijderen van pluimveemest 3-6 mm Diameter draad
| Naam: | U-type kooienpootjes Batterij kippenkooi met mestverwijderingscollector |
|---|---|
| Kooienlaag: | 3 of 4 verdiepingen met een laag batterijkooi |
| Cage Wire Mesh: | Draad met een diameter van 3-6 mm |
De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde 6mm Motor van het Materiaalsiemens van de Mestverwijdering
| Productnaam: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Geautomatiseerd de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest |
|---|---|
| Afval Schoonmakende Manier: | De reinigingsmachine van de de ceintuurbaanmest van pp |
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
6mm het Automatische Systeem van de Mestverwijdering
| Naam: | Dierlijk van de de Mestverwijdering van het Veehouderijmateriaal de Batterijkooisysteem |
|---|---|
| Kooitype: | A, H gestalte gegeven structuur van batterijkooi |
| Kooimateriaal: | Q235 nationaal brugstaal |
Anti het Verouderen HDG de Verwijderingsmateriaal van de Gevogeltedraagstoel 1m1.8m Riembreedte
| Sleutelwoorden: | Van de het Gevogelteriem van het kippenlandbouwbedrijf van de de Mestverwijdering de Schoonmakende M |
|---|---|
| Eigenschap: | Het anti verouderen, slijtageweerstand |
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
1.4m het 1.75m Automatische van het de Riemsysteem H van de Gevogeltemest Gebruik van de de Kippenkooi
| Sleutelwoorden: | De Riemsysteem van de gevogeltemest |
|---|---|
| Mest Schoonmakend Type: | Riem of schrapermestcollector |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd of roestvrij staal, zink-aluminium |
1.2mm de Verwijderingssysteem van de Riemen Automatisch Mest, 10-12m/Min Chicken House Equipment
| Sleutelwoorden: | Riemen die voor Gevogeltelandbouwbedrijven schoonmaken, de Transportband Schoonmakende Machine van d |
|---|---|
| Het Materiaal van de mestriem: | Pp-ingevoerd Materiaal, 1.2mm dikte |
| Riembreedte: | 1m, 1.2m, 1.25m, 1.5m, 1.75m volgens de kooigrootte |

