Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ q235 steel layer farming cage ] bij elkaar passen 672 producten.
9 van de de Batterijlaag van het rijengevogelte de Vultrechter van de de Kippenkooi het Voeden
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
Q235A van de Kippenkooien van de batterijlaag het Gevogeltelandbouwbedrijf 6tiers
| Productnaam: | De Landbouwbedrijven van de het Landbouwbedrijfkip van het Batterijkooigevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
De automatische de LaagBatterijkooien van de Eikip voor Ghana bewerken 43 * 41 * 41cm
| Productnaam: | Automatische van de de Kippenlaag van het Batterijei de KooiBatterijkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Q235A van de Kippenkooien van de batterijlaag het Gevogeltelandbouwbedrijf 6tiers
| Naam van het product: | De Landbouwbedrijven van de het Landbouwbedrijfkip van het Batterijkooigevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
A-type pluimveebatterijlaag kippenkooi systeem warm gegalvaniseerd Q235 staaldraad
| Andere benaming: | Een type pluimvee batterij laag kippenkooi systeem, pluimvee laag kooi |
|---|---|
| Kooi Frame: | U-vormige laagkooien |
| Materiaal: | warm gegalvaniseerd staaldraad, q235 |
Kip die de Kooien van een Kaderlaag, van het de Laaggevogelte van 3-4tier SONCAO het Landbouwbedrijfkooi opheft
| Andere naam: | batterijkooisysteem voor de kooi van het het gevogeltelandbouwbedrijf van de eierleggenkip |
|---|---|
| Rijen/Niveaus: | 3 of 4 lagen van het gevogeltelandbouwbedrijf de kooi |
| Kooitype: | A of h-kader van het landbouwbedrijfkooi van het laaggevogelte |
Kip opvoeden een raam laag kooien, 3-4-laag SONCAO laag pluimveehouderij kooi
| Andere benaming: | batterijkooienysteem voor eieren leggen kippen pluimveehouderij kooien |
|---|---|
| Tiers/niveaus: | 3 of 4 lagen kippenboerderijkooi |
| Kooitype: | A- of H-raam van een laag kippenboerderijkooi |
H Type Landbouwbedrijf van de de Kooi het Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Kip van de Laagkip
| productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Van de de Laagkip van de gevogeltekip Landbouwbedrijf Gebruikte Kooi 9 Lagen/Cel
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
H Type Automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag Gegalvaniseerde de Kooikoude
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |

