Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ soncap automatic poultry feeding system ] bij elkaar passen 378 producten.
H Type Kip die Landbouwbedrijf van het Systeem het Automatische Gevogelte voor het Fokken van de Grilllaag opheffen
| Productnaam: | H Type de Kippenkooi van de Batterijlaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Kooigrootte: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
380V 50HZ automatische broilerapparatuur voor kippenhokken heeft SONCAP-goedkeuring gekregen.
| Naam: | Broilerapparatuur Vleeshouderij |
|---|---|
| Type: | Broiler Chicken Cage System, Broiler vloersysteem |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd staal |
Volledig automatische batterij kippenkooi warm gedompelde gegalvaniseerde draad 3-4 lagen
| Anticorrosieve Behandeling: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Capaciteit: | 90-160 Kippen |
| Aantal Deuren: | 3-4 |
Pluimveemateriaal Eierlaag Kippenkooi Automatisch voor boerderij in Zuid-Afrika
| Productnaam: | De automatische van het het Materiaalei van het Kippengevogelte Kooi van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Automatisch van de de Kippenkooi van de Eilaag het Gevogeltemateriaal voor het Landbouwbedrijf van Zuid-Afrika
| Productnaam: | De automatische van het het Materiaalei van het Kippengevogelte Kooi van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Een van de de Laagkip van TypeBatterijkippen van het de Kooi Automatisch Gevogelte het Landbouwbedrijfmateriaal
| Naam van het product: | Een Kooi van de de Laagkip van Type Automatische Batterijkippen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
380V grill Automatische Voeder, van de de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Kip van 500KGS de Kooimateriaal
| Naam: | Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem van Batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Vultrechterkarretje het Voeden Machine, Brug het Voeden Machine |
| Materiaal: | Hete Gegalvaniseerde Staalraad |
380V Broiler Automatic Feeder, 500KGS Hot Dip gegalvaniseerde kippenkooi apparatuur
| Naam: | Automatisch voedingssysteem voor pluimvee van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Hopper Trolley Voedingsmachine, Gantry Voedingsmachine |
| Materiaal: | Warm gegalvaniseerd staalplaat |
U Type HDG het Voedselvoeder van de Staalkip, Automatisch het Voeden 3-8tiers Systeem voor Kippen
| Productnaam: | stabiel hoog rendement automatisch poulty het voeden systeemmateriaal voor legkippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Lagen van kooi: | 3/4/5/6/8 rijen van gevogeltekooi |
| Kooitribune: | U type gegalvaniseerd staal |
360degree gevogelte het Drinken Systeem, van het Gevogelteuitsteeksel van SONCAP 2-3 de Drinkersysteem
| Productnaam: | Automatische het Waterdrinker van het Gevogelte Drinkende Systeem voor de Kooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Kooitype: | A of h-kaderbatterijkooi |
| Waterpijpmateriaal: | Plastic techniek |

