Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ soncap broiler equipment ] bij elkaar passen 206 producten.
Volledig Automatisch van het de Kooilandbouwbedrijf van het Braadkipgevogelte Materiaalh Type Dier
| Productnaam: | H Type Kooi van het Braadkip de Dierlijke Gevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Kleur: | zilveren wit |
Huishoudelijke uitrusting voor pluimveehouderij, warm gegalvaniseerd H-type automatisch systeem, batterij, broiler, kippenkooi
| Capaciteit: | 90-120 Kippen broiler kippenkooi |
|---|---|
| Ventilatiesysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Aantal nestjes: | 3-4 |
H-type broiler kippenkooi 3 tier 4 tier met automatisch voedingssysteem
| Naam van het product: | H-type broiler kippenkooi 3 tier 4 tier met automatisch voedingssysteem |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Braadkipkooi |
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
Huishoudelijke uitrusting voor pluimveehouderij, warm gegalvaniseerd H-type automatisch systeem, batterij, broiler, kippenkooi
| Capaciteit: | 90-120 Kippen broiler kippenkooi |
|---|---|
| Ventilatiesysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Aantal nestjes: | 3-4 |
Batterij 50000 Lagen 5 van het de Kooisysteem HDG van de Rijgrill het Staalmateriaal
| Productinformatie: | batterijkooisysteem voor grills en lagen |
|---|---|
| Type: | kippenkooi van h-type |
| Capaciteit: | 54, 72, 90, 108, 144 vogels |
3 rijen 4 Rijenh Type van de het Landbouwbedrijf het Automatische Kip van het Grillgevogelte Systeem van de de Grillskooi
| Productnaam: | H Type Braadkipkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
Volledig Automatische het Landbouwbedrijfkooi 5000 van het Grillgevogelte h-Type Batterij voor Kip
| Productnaam: | H Type Batterijkooi voor Braadkip |
|---|---|
| Type: | H Type Braadkipkooi |
| Rijen: | 3 of 4 Rijen |
De Kooien van de vleesBraadkip met het Automatische Gevogelte Voeden
| Productnaam: | Grillkooien met het Automatische Gevogelte Voeden |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een Kooi van de TypeBraadkip |
144 de Kip van de de Kwekersbatterij van de vogelsgrill kooit Laag 3 Rijen een Kader
| productnaam: | 3 rijen een van de de Kwekersbatterij van de Kadergrill van de Kippenkooien Kooi van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een Kooi van de TypeBraadkip |
Een het Huis van de de Braadkipkooi van het Typegevogelte Volledig Automatisch de Landbouwmateriaal
| productnaam: | Volledige Automatisch een Huis van de de Braadkipkooi van het Typegevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een Kooi van de TypeBraadkip |

