Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
Het automatische Materiaal van het Laaggevogelte een van de het Eilaag van de Typebatterij Kippegaaskooien
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | Automatische een van de het Eilaag van de Typebatterij Kippenkooien |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Layer Cage pluimveeapparatuur Automatisch 3 Tiers 4 Tiers A type pluimvee kooien
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | Van het de Kooigevogelte van de ontwerplaag het Materiaal Automatische 3 Rijen 4 Rijen de Kooien van |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Baby Chick Cage With Full Automatic System For Farm
| Productnaam: | Baby kuiken kooi |
|---|---|
| KLEUR: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Pluimvee H Type 3 Tier 4 Tiers Legkippen Layer Egg Chicken Cage
| Productnaam: | Gevogelteh Type 3 Rij 4 de Kooi van de de Laagkip van Rijen Legkippen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Vleeshoudingsapparatuur Type H Automatisch systeem Batterij Broiler Kipkooi
| Capaciteit: | 90-120 Kippen broiler kippenkooi |
|---|---|
| Ventilatiesysteem: | - Ja, dat klopt. |
| Aantal nestjes: | 3-4 |
30000 Staalh Type van de Vogels Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde Batterijkooien voor Braadkip
| Naam van het product: | H Type Batterijkooien voor Braadkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
De Kippenkooi van de batterijlaag voor Gevogeltelandbouwbedrijf met 96.120.128 Vogelscapaciteit
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | De Kippenkooi van de batterijlaag voor Gevogeltelandbouwbedrijf met 96.120.128 Vogelscapaciteit |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Van het de Kooigevogelte van de ontwerplaag het Materiaal Automatische 3 Rijen 4 Rijen de Kooien van een Typegevogelte
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | Van het de Kooigevogelte van de ontwerplaag het Materiaal Automatische 3 Rijen 4 Rijen de Kooien van |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Het gevogeltelandbouwbedrijf een Typekip kooit voor het Leggen van Eieren Stabiele Structuur
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | Kippenkooien voor het Leggen van Eieren |
| Artikel 2: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
De Laagkip van het hete Onderdompelings kooit de Gegalvaniseerde Ei een Typebatterij 96 Vogels 128 het Landbouwbedrijf van het Vogelsgevogelte
| Naam van het product: | Een Kooi van de de Laagkip van de Typebatterij |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |

