Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
Het Materiaal van de de Kooipluimveehouderij van de laagkip 96 Vogels 120 Vogels
| Naam van het product: | 96 Vogels 120 van de de Kippenkooi van de Vogelslaag de Pluimveehouderijmateriaal |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van het Typeei |
Een van de de Laagkip van TypeBatterijkippen van het de Kooi Automatisch Gevogelte het Landbouwbedrijfmateriaal
| Naam van het product: | Een Kooi van de de Laagkip van Type Automatische Batterijkippen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Duurzaam 128 Vogels A-type Kipen die eieren legt
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | Goedkope Prijs een Typekip die Eikooien leggen |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
laag pluimveebatterijkooi met riem- of schrapersysteem voor mestverwijdering
| Naam van het product: | Batterij pluimvee laag kippenkooi met riem of schraper mestverwijderingssysteem |
|---|---|
| Kooitype: | A- of H-frame batterijlaagkooi |
| Materiaal: | Q235 brugstaal, zonder vervorming |
A-type pluimveebatterijlaag kippenkooi systeem warm gegalvaniseerd Q235 staaldraad
| Andere benaming: | Een type pluimvee batterij laag kippenkooi systeem, pluimvee laag kooi |
|---|---|
| Kooi Frame: | U-vormige laagkooien |
| Materiaal: | warm gegalvaniseerd staaldraad, q235 |
Een van de het Eierleggenkip van de Typelaag Kooi 160 Vogels met Automatisch het Voeden Systeem
| Naam van het product: | Een van de het Eierleggenkip van de Typelaag de Kooisysteem met Automatisch het Voeden Systeem |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van het Typeei |
90/96/120/128/160 Vogelslaag Kipenkist System Teelt A Type 3 of 4 Tiers
| Naam van het product: | Schijferende kippenkooien Koppeling van een type 3 of 4 tier Legende pluimveebatterijkooi |
|---|---|
| Kooitype: | Een Kader |
| Kooimateriaal: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Zn-Al pluimveehouderij schoonmaakmachine, 380V 3Fase commerciële pluimveeapparatuur
| Naam: | Verwijderingssysteem voor pluimveemest van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Reiniging van het type riem, reiniging van het type schraper |
| Materiaal: | Warm gedompeld gegalvaniseerd plaat/ Zn-Al plaat |
4 lagen 2 mm batterij kooi pluimvee ei verzamel systeem ISO9001 gecertificeerd
| Naam: | Automatisch eierenverzamelingssysteem van batterijkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalplaat |
| Dikte van de eierenriem: | 2 mm |
4 lagen 2 mm batterij kooi pluimvee ei verzamel systeem ISO9001 gecertificeerd
| Naam: | Automatisch eierenverzamelingssysteem van batterijkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staalplaat |
| Dikte van de eierenriem: | 2 mm |

