logo
Welkom bij Henan Silver Star Poultry Equipment Co.,LTD
+8615290088807

Warmgedoopt Verzinkt Staal 8 Lagen Hoge Dichtheid Volautomatische Bediening Batterij Kippenkooi Pluimveehouderij Apparatuur

Basic Properties
Place of Origin: China
Brand Name: sliver star
Certification: ISO9001
Model Number: H Type de Kooi van de Batterijkip
Trading Properties
Minimum Order Quantity: 10
Price: 100-115
Standard Packaging: Container, houten kast
Delivery Time: 20-40 dagen
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T
Supply Ability: 100 ingesteld 30 dagen
Product Summary
Geautomatiseerde 8-Tier Batterij Legbatterijen Heet Verzinkt Pluimvee Apparatuur Voor Commerciële Eierboerderijen Productoverzicht Onze geautomatiseerde 8-tier legbatterijen zijn gebouwd voor grote commerciële eierboerderijen. Gemaakt van heet verzinkt staal, is de structuur roestbestendig en gaat ...

Product Details

Markeren:

Warmgedoopt Verzinkt Staal Batterij Kippenkooi

,

8 Lagen Hoge Dichtheid Pluimveehouderij Apparatuur

,

Volautomatische Bediening Legkippenkooi

Main Material: Hete dip gegalvaniseerd staal
Tier Quantity: 8 lagen hoge dichtheid
Cage Type: H-type batterijlaagkooi
Service Life: 15-20 jaar lange duurzaamheid
Core Feature: Volledig automatische werking
Birds Qty/Set: 384
Product Description
Geautomatiseerde 8-Tier Batterij Legbatterijen Heet Verzinkt Pluimvee Apparatuur Voor Commerciële Eierboerderijen
Productoverzicht
Automated 8 tier battery layer cage system for commercial egg farming
Onze geautomatiseerde 8-tier legbatterijen zijn gebouwd voor grote commerciële eierboerderijen. Gemaakt van heet verzinkt staal, is de structuur roestbestendig en gaat jarenlang mee onder vochtige boerderijomstandigheden.
Dit batterijkooisysteem wordt geleverd met bijpassende automatische voer-, eierverzamel- en mestverwijderingsapparaten. Het vermindert handarbeid aanzienlijk en creëert een stabiele leefomgeving voor leghennen. Betere hennengezondheid zorgt voor een hogere eierproductie en verlaagt uw bedrijfskosten.
We passen de indeling aan volgens uw boerderijoppervlakte en aantal kippen. Ons team kan volledige projectbegeleiding bieden, van ontwerp tot installatieondersteuning ter plaatse.
A-Type Batterijkooien Legpluimvee Boerderij Apparatuur
Model Lengte (mm) Breedte (mm) Hoogte (mm) Deuren Aantal Kippen Aantal/Set
3 Tiers195023001500590
4 Tiers1950230019005120
3 Tiers195023001600496
4 Tiers1950230020004128
3 Tiers2150230016005120
4 Tiers2150230020005160
3 Tiers2150236016005120
4 Tiers2150236020005160
3 Tiers172023601600496
4 Tiers1720236020004128
H-Frame Legpluimvee Boerderij Apparatuur
Kooi afmeting Deuren Nr. /kooi Kippen Nr. /deur Aantal lagen Kippen aantal/set Oppervlakte per kip (cm²/kip) Elke deur Afmeting (mm) Unit Kooi Afmeting (mm)
1800*600*430463144450450x600x4301800x1200x2140
1800*600*430464192450450x600x4301800x1200x2790
1800*600*430465240450450x600x4301800x1200x3440
1800*600*430466288450450x600x4301800x1200x4090
1800*600*430468384450450x600x4301800x1200x5390
650*625*50019354450650x625x500650x1250x2220
650*625*50019472450650x625x500650x1250x2870
650*625*50019590450650x625x500650x1250x3520
650*625*500196108450650x625x500650x1250x4170
650*625*500198144450650x625x500650x1250x5470
Kernvoordelen
Close-up view of galvanized cage structure showing corrosion resistance Automated feeding system in operation Egg collection system demonstration
✅ Super lange levensduur
De hele kooi maakt gebruik van dubbel verzinkt proces. Sterke anticorrosieprestaties, geschikt voor allerlei vochtige boerderijomgevingen. De bruikbare levensduur kan 15-20 jaar bereiken.
✅ Hoge ruimtebenutting
Het driedimensionale fokontwerp met 8 lagen verhoogt de fokhoeveelheid aanzienlijk. Het helpt u meer kippen te houden op een beperkt boerderijoppervlak en de eierproductie te verbeteren.
✅ Volledig automatische bediening
Automatisch voeren, drinken, eieren verzamelen en mest reinigen. Beheer door één persoon is mogelijk, wat de dagelijkse druk op de boerderij aanzienlijk vermindert.
✅ Kipvriendelijk leefontwerp
Redelijke kooiruimte zorgt voor goede ventilatie en comfortabele activiteit voor leghennen. Vermindert effectief kippenstress en houdt stabiele eierproductie.
Hoogwaardige accessoires
Stainless steel nipple drinker and PVC feed trough accessories
💧 Roestvrijstalen nippeldrinkbak
360° flexibele rotatie, lekvrij en schoon. Zorgt de hele dag voor vers drinkwater voor kippen.
💧 Duurzame PVC voederbak
Hittebestendig, scheurbestendig en gemakkelijk schoon te maken. Geen vervorming na langdurig voederwerk.
💧 Stabiel waterdruk systeem
Ingebouwde filter en drukregelaar. Houdt stabiele waterdruk en zorgt voor een soepele watertoevoer.
💧 Versterkte verzinkte beugel
Verdikte staalplaat met sterk draagvermogen. Stevige structuur, niet gemakkelijk te trillen tijdens langdurige werking.
Compleet ondersteuningssysteem
Automatic feeding system components Egg collection system machinery Manure removal system equipment Farm ventilation and cooling equipment Intelligent controller system Complete automated poultry farming system
Wij ondersteunen een complete set boerderijapparatuur voor uw one-stop aankoop. U hoeft niet apart verschillende leveranciers te zoeken.
  • ✅ Automatisch voersysteem
  • ✅ Automatisch drinksysteem
  • ✅ Automatisch eierverzamelingssysteem
  • ✅ Automatisch mestverwijderingssysteem
  • ✅ Boerderij ventilatie- en koelapparatuur
  • ✅ Intelligente controller
Aangepaste boerderijoplossing
Elke boerderij heeft een andere landgrootte en fokplan. We verkopen niet blindelings vaste standaardproducten. Ons team biedt gratis lay-outontwerp volgens uw werkelijke boerderijsituatie. Pas de meest geschikte kooiconfiguratie voor uw project aan.
Waarom kiezen voor ons
  • 🏆 Professionele pluimvee-apparatuursfabriek met rijke ervaring in overzeese projecten
  • 🏆 Strikte materiaalinspectie, stabiele kwaliteit en laag storingspercentage
  • 🏆 Gratis ontwerp, gratis technische tekenondersteuning
  • 🏆 Online installatiebegeleiding en complete after-sales service
  • 🏆 Ondersteuning voor OEM & ODM gepersonaliseerde aanpassing
Snelle FAQ
V: Hoe lang is de levensduur van de kooi?
A: 15-20 jaar onder normale boerderijomstandigheden.
V: Kunt u mijn kippenhok ontwerpen?
A: Ja, wij bieden gratis ontwerp van de boerderijindeling.
V: Biedt u installatieondersteuning?
A: Gedetailleerde tekeningen en online begeleiding worden volledig verstrekt.
Ontvang uw gratis oplossing & offerte
Van plan een nieuwe commerciële eierboerderij te bouwen? Vertel ons gewoon uw boerderijschaal en kippenhokgrootte. Wij sturen u binnen 24 uur een op maat gemaakte oplossing en een concurrerende offerte. WhatsApp online ondersteuning voor snelle communicatie!
Algemene beoordeling
4.3
★★★★★
★★★★★
Based on 50 reviews recently
5 star
33%
4 star
67%
3 star
0
2 star
0
1 star
0
Alle beoordelingen
  • A
    Ahmad Fauzi
    Indonesia Jul 4.2024
    ★★★★★
    ★★★★★
    We compared several suppliers before ordering. Silver Star provided a good balance between quality and cost. The cage system works well for our layer farm.
  • M
    Maria S
    Philippines Oct 19.2023
    ★★★★★
    ★★★★★
    The cages arrived well packed. Installation was easy with the drawings provided by the company.
  • W
    William
    Ghana Dec 23.2021
    ★★★★★
    ★★★★★
    Very good quality and easy to install. The automatic system saves labor and improves efficiency. Worth the investment.
Related Products

Send An Inquiry