Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ chicken poultry control shed system ] bij elkaar passen 76 producten.
De Laag van de pluimveehouderijkip kooit volledig Automatisch het Type van Batterijsysteem H Ei
| Productnaam: | H Type de Laagkooien van de Eikip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Zware Batterij Kippenkooi Ontworpen om Eierproductie te Optimaliseren en de Gezondheid van Pluimvee in Commerciële Bedrijven te Verbeteren
| Maat: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Gebied/vogel: | 450cm2 |
| Levensduur: | Meer dan 25 jaar |
650x1250x2220mm Kooih Type van het Batterijgevogelte Automatisch voor Laag
| Sleutelwoorden: | het type van kippenkooi h batterijkooisysteem voor laag |
|---|---|
| Draad Materail: | q235 de kippenkooi van het draadfokken |
| Kooilagen: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 lagen batterijkooi |
SGS H Kader 30000 Vogels Klaar om Kippenkooi 650mm te leggen Lengte
| Sleutelwoorden: | van het de kooiontwerp van de kippenlaag van de het gevogeltelaag de kooi van de de batterijkip |
|---|---|
| Kooitype: | h kader van laagkooien |
| Draadnetwerk: | Q235 de kooi van het de draadfokken van het brugstaal |
Gegalvaniseerde Automatische h-Type Kippenkooi 3 Rijen voor Gevogeltegebied
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
650x1250x2220mm Batterij Vogelkist H-type Automatisch voor laag
| Sleutelwoorden: | kippenkooi h-type batterijkooi systeem voor laag |
|---|---|
| Draadmateriaal: | q235 kippenkooi voor de fokkerij met draad |
| Buitenlaag: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 lagen batterij kooi |
SGS H Frame 30000 Vogels klaar om te leggen kippenkooi 650mm lengte
| Sleutelwoorden: | kippenlaag kooi ontwerp kippenlaag batterij kippenkooi |
|---|---|
| Kooitype: | h raam van laagkooien |
| Draadnetten: | Q235 Broodstaaldraad kweekkooi |
Gevogeltelandbouwbedrijf Q235 3 - 4Tier-van de de Kooigrill van de Batterijkip het Fokkengebruik
| Andere naam: | De kooi van de batterijgrill, braadkipkooi |
|---|---|
| Model: | Q235 laag koolstofstaaldraad |
| Oppervlakteproces: | Hete Onderdompeling het Galvaniseren |
Antiroest het Type van HDG H Kooi 16-20 Grills/Kooi van de LaagBraadkip
| Productnaam: | Gegalvaniseerde de batterij van de braadkipkooi |
|---|---|
| Vloeren: | 3 of 4 rijen/vloeren |
| Kooiafmeting: | 1000x1000x440mm |
U Type HDG het Voedselvoeder van de Staalkip, Automatisch het Voeden 3-8tiers Systeem voor Kippen
| Productnaam: | stabiel hoog rendement automatisch poulty het voeden systeemmateriaal voor legkippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Lagen van kooi: | 3/4/5/6/8 rijen van gevogeltekooi |
| Kooitribune: | U type gegalvaniseerd staal |

