Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ chicken poultry control shed system ] bij elkaar passen 76 producten.
De laag en de Braadkip kooien een Type en h-Type 3 Rijen 4 Rijen
| Productnaam: | Fabriekslevering een Type en h-Type 3 Rijen 4 Rijenlaag en Braadkipkooi |
|---|---|
| Materiall: | Q235 een Hete ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
H Type Layer Chicken Cages System Q235A Automatische legkippenei-batterij
| Naam van het product: | Het automatische het Leggen Hen Egg Layer Battery H Type Systeem van Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
4 deurenq235 H Type het Materiaal van de Batterijgrill 3 van de Gevogeltelagen Loods
| Sleutelwoorden: | h type het automatische van de het gevogelteloods van het grillmateriaal landbouwbedrijf van de het |
|---|---|
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
| Kooigrootte: | 1500x1000x440mm, 1000x1000x440mm |
Automatisch Grill het Gevogelte van het de Landbouwmateriaal het Voeden Lijnsysteem 45mm 4pan/3m
| Productnaam: | Automatisch Gevogelte het Voeden Lijnsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Ondeugdvultrechter: | 60KG, 70KG, 90KG |
4 vogels per Ondergedompeld het Systeem Heet van de CelBatterijkooi Gegalvaniseerd
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
Heet Galvaniserend 6 Rijen 204 de Kooienkip van de Vogelsgrill het Opheffen
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
Metaal 4 Rijen Chick Brooder Cage Rearing From 1 Dag Oud aan 16 Weken
| Sleutelwoorden: | de kleine kooi van het babykuiken |
|---|---|
| Rijen: | 4 vloeren/niveaus |
| Kenmerken: | autowatersysteem, auto het voeden systeem, auto |
Groot het Type van Grootte Nieuwste Ontwerp H de Draadnetwerk van het Batterijkooien Gegalvaniseerd Staal
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
4m/Set grillmateriaal
| Andere Naam: | het automatische controlegevogelte wierp grillmateriaal voor vleeskip af |
|---|---|
| Materiaal: | heet gegalvaniseerd staal |
| Voedende Pan: | 16 net, 4pan/3m |

