Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 2 5mm poultry cage ] bij elkaar passen 98 producten.
Volledig automatisch leggen kippenkooien eienlaag kooien voor Afrika
| Andere benaming: | Volledig automatisch leggen kippenkooien kippen eien laag kooien voor Afrika |
|---|---|
| Cage Stand: | van staal van het type U |
| Voertrog: | zuiver PVC-materiaal, Zn-Al-staal of gegalvaniseerd staal |
380V 3 van de de Laagkip van het Faselandbouwbedrijf het Type van de Kooigevogelte H Laagkooi
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
Volledig automatisch leggen kippenkooien eienlaag kooien voor Afrika
| Andere benaming: | Volledig automatisch leggen kippenkooien kippen eien laag kooien voor Afrika |
|---|---|
| Cage Stand: | van staal van het type U |
| Voertrog: | zuiver PVC-materiaal, Zn-Al-staal of gegalvaniseerd staal |
De Kip van het gevogeltegebied de Landbouwmateriaal 54 Vogels een Kooi van de Typelaag
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
3 van de de Laagkip van het faselandbouwbedrijf het Type van de Kooigevogelte H Laagkooi
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |
Q235 Kip de Landbouwmateriaal, 384 Vogels/Vastgestelde h-Type Laagkooi
| naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| TOEPASSING: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
De Kip van het gevogeltegebied de Landbouwmateriaal 90 Vogelsh Type Laagkooi
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |
Moderne Automatische 144 Vogels die Batterij Hen Cage Poultry Farming Equipment leggen
| Productnaam: | Het leggen van Batterijkippenkooi |
|---|---|
| Kooitype: | H/A kader |
| Materiaal: | De Laagkooi van de hete ONDERDOMPELINGS Gegalvaniseerde Kip |
De gelaste Draadh Type Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | H Type de Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf |
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
De gelaste Draadh Type Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | H Type de Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf |
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |

