Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 2 5mm poultry cage ] bij elkaar passen 98 producten.
De de Laagkip van het 160 Vogelsei kooit een Typemateriaal voor Gevogeltelandbouwbedrijven
| Productnaam: | Een Kooi van de de Laagkip van het Typeei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Zn-Al de Schoonmakende Machine van het Gevogeltelandbouwbedrijf, Commercieel het Gevogeltemateriaal van 380V 3Phase
| Naam: | De Verwijderingssysteem van de gevogeltemest van Batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Riemtype het Schoonmaken, Scrapper-Type het Schoonmaken |
| Materiaal: | De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Plaat van Raads Zn-Al |
SGS 380V 50Hz Automatisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest met Riemtransportband
| Productnaam: | Het automatische Systeem van de de Mestverwijdering van het Faecaliën Schone Gevogelte met Riemtrans |
|---|---|
| Machinemateriaal: | Zink-aluminium Plaat, Heet Ondergedompeld Glavanized-Blad |
| Drijfmotor: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz of wordt aangepast |
Het Kader Automatische Leggende 8tiers van Hen Layer Chicken Cage H van het gevogeltelandbouwbedrijf
| Productnaam: | H van de de Kooilaag van de Kader Automatische legkip de Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Zn-Al pluimveehouderij schoonmaakmachine, 380V 3Fase commerciële pluimveeapparatuur
| Naam: | Verwijderingssysteem voor pluimveemest van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Reiniging van het type riem, reiniging van het type schraper |
| Materiaal: | Warm gedompeld gegalvaniseerd plaat/ Zn-Al plaat |
Zn-Al pluimveehouderij schoonmaakmachine, 380V 3Fase commerciële pluimveeapparatuur
| Naam: | Verwijderingssysteem voor pluimveemest van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Reiniging van het type riem, reiniging van het type schraper |
| Materiaal: | Warm gedompeld gegalvaniseerd plaat/ Zn-Al plaat |
1.5kw de Verwijderingssysteem van de gevogeltemest
| Productnaam: | Riemtype van het de Machinegevogelte van Afvalfaecaliën het Schoonmakende Systeem van de de Mestverw |
|---|---|
| Riemmateriaal: | Pp-mestriem, 1.2mm dikte |
| Mest Schoonmakende Machine: | Heet Gegalvaniseerd Staal of zink-Aluminium Staal |
H Type de Schoonmakende Machine van de Gevogeltedraagstoel, 1.5-3kw-SGS het Automatische Materiaal van het Laaggevogelte
| Productnaam: | H Type Automatisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest, Riemtype Mest Schoonmakend Vlekkenm |
|---|---|
| Kooitype: | H type de kooi van de gevogeltekip |
| Mestvlekkenmiddel: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
3PH 1mm Hete Gegalvaniseerde van de het Eiinzameling van het Staalgevogelte het Systeemsgs Goedkeuring
| Productnaam: | De Transportband Automatisch Ei die van de eiriem Machine voor het Systeem van de LaagBatterijkooi v |
|---|---|
| Ei die Machinemateriaal verzamelen: | heet ondergedompeld gegalvaniseerde of zink-aluminium zijplaat |
| De Kleur van de eiriem: | witte of grijze kleur, met rode, gele, blauwe, en groene lijnen |
1.4m het 1.75m Automatische van het de Riemsysteem H van de Gevogeltemest Gebruik van de de Kippenkooi
| Sleutelwoorden: | De Riemsysteem van de gevogeltemest |
|---|---|
| Mest Schoonmakend Type: | Riem of schrapermestcollector |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd of roestvrij staal, zink-aluminium |

