Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 2 5mm poultry cage ] bij elkaar passen 98 producten.
3-4 van het de Grillmateriaal SONCAP Moden van het lagengevogelte de KippenBatterijkooi
| Productnaam: | moden van de de kippenkooi van het gevogeltelandbouwbedrijf de grillmateriaal auto het voeden systee |
|---|---|
| Kooitype: | H en a-type van grillkooi |
| Kooilagen: | 3 of 4 lagen van grillmateriaal |
Het multimateriaal van het Huiscleanout van het Rijgevogelte, 1.2mm 220v Batterijkooisysteem
| Productnaam: | Multi-Tier Automatische Materiaal van het Laaggevogelte voor Gevogelte Dung Manure Cleaning |
|---|---|
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
| Dung Collector Machine: | Gegalvaniseerd heet van Zn-Al of 275g-steet |
1.75m 1.5kw HDG de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest voor Batterijkooi
| Sleutelwoorden: | Mest van het de Mest verwijdert de Schoonmakende Materiaal van het gevogeltelandbouwbedrijf Systeem |
|---|---|
| Mest Schoonmakend Type: | Riem of schrapermestcollector |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd of roestvrij staal, zink-aluminium |
4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip voor het Gevogeltelandbouwbedrijf Automatische Q235 van Tanzania
| Naam van het product: | 4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
54-384 Vogels/set laag vogelkooi, SONCAP accu systeem van pluimveehouderij
| Andere benaming: | batterijkooi pluimveehouderij, kippenhok in eienlaag, batterijkooi in laag |
|---|---|
| Type: | batterij kippenkooi, type H, type A |
| Materiaal: | warmgewalste, dubbel koudgewalste |
Van de de Batterijkip van de kippenlaag het Type van de Kooiensysteem H galvaniseerde 384 Vogels/Reeks
| Productnaam: | H Type van het de Kooisysteem van Batterij Legkippen van de het Ontwerplaag de Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Meervoudige pluimveehuis schoonmaakapparatuur, 1,2 mm 220v batterij kooi systeem
| Naam van het product: | Meerdere lagen automatische pluimveeapparatuur voor het reinigen van pluimveemest |
|---|---|
| Tipe in de handel brengen: | Nieuw product 2021 |
| Dung Collector Machine: | Zn-Al of 275 g warm gegalvaniseerd steet |
Gegalvaniseerde de Braadkipkooi van 380V 120/150 voor Gediplomeerd Gevogeltesgs
| Productnaam: | De automatische Gegalvaniseerde Kooi van de BatterijBraadkip voor het Huisontwerp van het Verkoopgev |
|---|---|
| Type: | braadkipkooi van het type/het kader van h |
| Kooigrootte: | 1000x1000x440, 1500x1000x440, 890x1250x440mm |
1.2mm de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest
| Productnaam: | Mechanisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest, de Automatische Schonere Machine van het Ki |
|---|---|
| Het Type van mestverwijdering: | Riem het schoonmaken, scrapper verwijderingssysteem |
| Mechanische Eigenschap: | Geruisloos |
4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip voor het Gevogeltelandbouwbedrijf Automatische Q235 van Tanzania
| Productnaam: | 4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |

