Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Gegalvaniseerde de Kooiencoops van de Batterijkip een Type Automatisch voor Eierleggen
| Productnaam: | Automatische Coops van een Type Gegalvaniseerde de Kooienkip van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Kippenkooi van de pluimveehouderijbatterij Materiaalh Type volledig Automatisch voor 50000 Laagkippen
| Productnaam: | Het Type van pluimveehouderijmateriaal H de volledig Automatische Kooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
3 rijen 96 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van de Vogelslaag de Batterijkip kooien een Type met Automatische Uitsteekseldrinker
| Productnaam: | Een Type 3 Rijen 96 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van de Vogelslaag de Kooi van de de Batteri |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Kippenkooi van de 120 Vogelsbatterij het Gevogeltelandbouwbedrijf Gegalvaniseerde Q235 van Nigeria 3 Lagen
| Prodcuctnaam: | Gegalvaniseerde Q235 3 Lagen 120 de Kippenkooi van de Vogelsbatterij |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
65*62,5*50 cm Grootte Batterij Kippenkooi Teelt 380V Voor fokhuis
| Naam van het product: | de kooi van de batterijkip |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd stalen draadnet |
Van de de Laagbatterij van een Typecapaciteit 96 of 128 Automatische de Kippenkooi
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | Van de de Laagbatterij van een Typecapaciteit 96 of 128 Automatische de Kippenkooi |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
H Type de Automatische Kooien Pluimveehouderij Gegalvaniseerde 4Tiers van de Batterijkip
| Productnaam: | H Type galvaniseerde de Automatische Kooien van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
Het Type van de Kippenkooi H van de pluimveehouderijbatterij volledig Automatisch voor 50000 Kippen van de Eilaag
| Productnaam: | H Type de Kooi van de Batterijkip voor de Kippen van de Eilaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Pluimveebedrijf Kippen Legbatterij Kippenkooi H-type met automatische eierverzameling
| Productnaam: | Het Type van gevogeltelandbouwbedrijf H van de de Laagbatterij van Eierleggenkippen de Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Het Type van de Kippenkooi H van de pluimveehouderijbatterij volledig Automatisch voor 50000 Kippen van de Eilaag
| Naam van het product: | H Type de Kooi van de Batterijkip voor de Kippen van de Eilaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |

