Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
H Type Pluimvee Batterij Kippenkooien Automatische eierlegger Legkippen 2 mm
| Productnaam: | H Type Automatisch de Kippenlandbouwbedrijf die van de Eilaag Batterijkooien leggen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type Pluimvee Batterij Kippenkooien Automatische eierlegger Legkippen 2 mm
| Naam van het product: | H Type Automatisch de Kippenlandbouwbedrijf die van de Eilaag Batterijkooien leggen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Vogelhouderij Batterij Kipen kooi apparatuur 96 Vogels / Set
| Naam van het product: | Lagehekskooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd stalen draadnet |
10000 lagen Batterij Kipenkist Automatisch drinken
| Naam van het product: | Lagehekskooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd stalen draadnet |
Automatische H-type gegalvaniseerd ei kip laag batterij kip kooi voor pluimveehouderij huis apparatuur
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
5000 vogels Automatische H-type gegalvaniseerde laag Batterij Kipkooi Voor pluimveehouderij Huishoudelijke apparatuur
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
De volledige Automatische h-Type Kooi van de de Batterijkip van de Gevogeltekooi
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Van de de Kippenkooi van de eierleggenbatterij het Landbouwbedrijf van het het Systeemgevogelte een Type Gegalvaniseerde Laag 384 Vogels/Reeks
| Productnaam: | Een Type Gegalvaniseerd Systeem van de de KippenBatterijkooi van het Laageierleggen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Eienlaag Batterij Kipenkooi voor 30000 lagen Volledig automatisch kippenkooi systeem
| Naam van het product: | Volledig automatisch pluimvee kooi systeem ei laag kip batterij kooi |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | de kooi van de batterijkip |
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
192 kippen / set H-type batterij kippenkooi kippenhouderij kooi automatisch
| Naam: | Gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Toepassing: | Gevogeltegebied |
| Gebruik: | Eieren leggen |

