Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1128 producten.
4 van het het Landbouwbedrijfei van het rijengevogelte van de de Laagbatterij de Kippenkooi met Automatische Uitsteekseldrinker
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | 4 van het het Landbouwbedrijfei van het rijengevogelte van de de Laagbatterij de Kippenkooi |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
4 van de de Kippenkooi van de rijbatterij van het de Batterijlandbouwbedrijf de Kippenkooi voor Gevogeltehuis
| Productnaam: | 4 de Laagkooi van de rijkip, de Kippenkooi van het Batterijlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Type: | Een Kader |
| Materiaal: | De gegalvaniseerde Kooi van de Staalkip |
4 het Materiaal van de de Kippenkooi van de vloerenbatterij
| Andere Naam: | Batterijkooi voor Lagen en Grills |
|---|---|
| Type: | Het Type van Batterijkooisysteem H |
| Materiaal: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
3.0mm Q235 H Type Kooi 4 van de Batterijkip het Materiaal van de Vloerenpluimveehouderij
| Naam: | Batterijkooisysteem |
|---|---|
| Type: | batterijkooien legkippen, h-type |
| Rij: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 Rijen van batterijkooi |
Plaatselijk Gemaakt de Kooimateriaal 3-9tiers 650x625x500mm van de Batterijkip Grootte SONCAP
| Sleutelwoorden: | Batterijkooisysteem, plaatselijk tot gemaakt batterijkooi |
|---|---|
| Celgrootte: | 650x625x500mm |
| Model: | H Kader/de Kippenkooi van de Typelaag |
Boost Your Poultry Farm's Efficiency with Automatic Manure Cleaning Battery Chicken Cages
| Kleur: | Zilverwit |
|---|---|
| Maat: | 650 mmx1250 mm |
| Materiaal: | thermisch verzinkt staal |
Van de het Landbouwbedrijfbatterij van de gevogeltekip van de de Kippenkooi het Materiaal 96 Vogels/Reeks
| productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
10000 de Kippenlagen Kooi van de Kippen van de Kooi Gebruikte Batterij
| productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
De volledige Automatische Hete Gegalvaniseerde Kooi van de Batterijkip met het Systeem van de Eiinzameling
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
65*62.5 het Type van cm H de Kooi Grote Grootte van de Batterijkip
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |

