Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ poultry environmental control system ] bij elkaar passen 317 producten.
Volledig automatisch milieugecontroleerd systeem batterij kippenkooien met meer dan 25 jaar levensduur
| Equipment Configuration: | Fully Automatic Environmental Controlled System |
|---|---|
| Life span : | More Than 25 Years |
| Area/Bird: | 450cm2 |
46000m3/H Industriële de Ventilatieventilator 1270mm van het kippenlandbouwbedrijf de Loodssysteem van de Gevogeltecontrole
| Productnaam: | Van de het Gevogelte Milieucontrole van het kippenlandbouwbedrijf de Ventilator van de het Systeemve |
|---|---|
| Grootte: | 1380x1380x450mm |
| Dia. van Bladen: | 1270mm |
6 tier batterij kippenkooien Langdurig materiaal Meer dan 25 jaar Levensduur Geschikt voor intensieve pluimveehuizen
| Life span : | More Than 25 Years |
|---|---|
| Capacity: | 72-108 Chickens |
| Size: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
Zware Batterij Kippenkooi Ontworpen om Eierproductie te Optimaliseren en de Gezondheid van Pluimvee in Commerciële Bedrijven te Verbeteren
| Maat: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Gebied/vogel: | 450cm2 |
| Levensduur: | Meer dan 25 jaar |
Duurzame laag kippenkooi voor pluimveehouderij die optimale ruimte en ventilatie biedt om de eiproductie en de gezondheid van vogels te maximaliseren
| Oppervlaktebehandeling: | Hete dip gegalvaniseerd |
|---|---|
| Maat: | 650x1250x440 mm |
| Lagen: | 3/4/5/6/8 |
De Laagbaby 180/240 van het gevogeltehuis Chick Cage een Type met Voeders
| Keywodrs: | van de babykuikens van het gevogeltehuis de piekeraarkooi met drinkers en voeders |
|---|---|
| Type: | Een type |
| Capaciteit/Reeks: | 180 of 240 vogels |
Q235 de Kooi van het Gevogeltelandbouwbedrijf
| andere naam: | kooi van het de kippengevogelte van het gevogeltelandbouwbedrijf de automatische voor eilagen en gri |
|---|---|
| Kooimateriaal: | Q235 nationaal brugstaal, geen kromming |
| Kooioppervlakte: | dubbele koude of hete onderdompelings gegalvaniseerde verwerking na lassen |
Het Materiaal van de jonge kippluimveehouderij, 3/4 Rijen het Automatische Materiaal van het Laaggevogelte
| Productnaam: | Geautomatiseerd van de de Jonge kipkip van de Laagpluimveehouderij de Kooimateriaal |
|---|---|
| Het materiaal van de kooidraad: | q235, niet gemakkelijk te misvormen |
| Kooivloeren: | 3 of 4 rijen |
3-6 mm draadbatterij Broilerapparatuur SGS H-type kippenboerderij kooi
| Sleutelwoorden: | H-type vleeskuikenslaag batterij kippenvoertuig pluimveehouderij kooi |
|---|---|
| Voertrog: | gegalvaniseerde aluminiumvoeders, dikte 1,0 mm |
| waterleidingen: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Q235 Pluimveehouderijkooi
| Sleutelwoorden: | hete gegalvaniseerde de grillkooi van het kippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Rijen/lagen: | 3 of 4 lagen van de gevogeltekooi de grill |
| Gebruik: | kip, gevogeltegrills |

