Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ poultry environmental control system ] bij elkaar passen 317 producten.
De Laag van de pluimveehouderijkip kooit volledig Automatisch het Type van Batterijsysteem H Ei
| Productnaam: | H Type de Laagkooien van de Eikip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H-type 3-laag / 4-laag Hot Dip gegalvaniseerd automatische laag kippenkooi in pluimveehouderij apparatuur
| Productnaam: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
De Kippenren van de de Laagkip van HDG Q235, het GevogelteBatterijkooi van 160 Vogelskippen
| Andere naam: | de laagbatterijkooi van de 160 vogelskip, kippenkippenren |
|---|---|
| Type: | H Type & een Type van de kooi van de kippenkippenren |
| Materiaal: | Q235 nationaal brugstaal |
De gegalvaniseerde Kooi van de Gevogeltegrill lamineerde Multi Geprefabriceerd Niveau
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
Volledig Automatisch van het de Kooilandbouwbedrijf van het Braadkipgevogelte Materiaalh Type Dier
| Productnaam: | H Type Kooi van het Braadkip de Dierlijke Gevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Kleur: | zilveren wit |
4 van de het Gevogeltelaag van de rijenbatterij van de de Kippenkooi Q235A H het Kaderstijl volledig Auto
| Productnaam: | 4 van de de Stijl de volledig Autobatterij van het rijenh Kader Kooi van de het Gevogeltekip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Batterijkooien voor kippen in de kippenboerderij gebouwd met warm gegalvaniseerd staal.
| Naam: | Kooienvoederkooien voor lagen |
|---|---|
| Naam van het product: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
Legkippenkooi De perfecte oplossing voor het houden van legkippen in uw pluimveebedrijf
| Gebruik: | Vleeshouderij |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Type: | Een type |
het Systeem van de het GevogelteBatterijkooi van 90birds/Set 1.5m3 voor Grills het Auto Voeden YXB4H120
| Naam: | van de het materiaalbatterij van het grilllandbouwbedrijf de kippenkooi met automatisch het voeden s |
|---|---|
| Grootte: | 1500mmx1000mmx440mm |
| Toepassing: | het gebied van de gevogeltegrill, commercieel kippenlandbouwbedrijf |
Van de het Eilaag van de fabrikantenbatterij van het de Kippenlandbouwbedrijf de Kooien van het Gevogelte Legkippen
| Productnaam: | Van de het Eilaag van de fabrikantenbatterij van het de Kippenlandbouwbedrijf de Kooien van het Gevo |
|---|---|
| Materiaal: | Hete Gegalvaniseerde Gegalvaniseerd of Koude |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |

