Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ poultry environmental control system ] bij elkaar passen 317 producten.
36mm van het de Grillmateriaal van de Draadbatterij SGS H Type de Kooi van het Gevogeltelandbouwbedrijf
| Sleutelwoorden: | h type van de de batterijkip van de grilllaag van het het materiaalgevogelte het landbouwbedrijfkooi |
|---|---|
| Voertrog: | gegalvaniseerde aluminiumvoeders, 1.0mm dikte |
| Waterpijpen: | 25mm vierkante of ronde waterbuizen |
3-8 de rijenkippen bewerken Automatische Gevogelte het Voeden Systeem en Drinker SONCAP
| Andere naam: | gevogeltehuis het voeden de kippenkooi van de euipmentlaag sytsem voor legkippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Kooilagen: | 3 tot 8 rijen van de kooi van de laagkip |
| Voeder van kooi: | pvc, heet gegalvaniseerd staal, zink-aluminium staal |
Galvaniserend van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van de Vleeskip de Kooi Automatische Grill kooi 272 Vogels
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
9 van de de Batterijlaag van het rijengevogelte de Vultrechter van de de Kippenkooi het Voeden
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
Hoogdicht voedend heet gegalvaniseerd ei laag kippenkooi voor pluimveehouderij
| Productnaam: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
A / H Type de Kooien van het Laaggevogelte, de Machine van het Kippeneierleggen van HDG 54-384
| Sleutelwoorden: | de laagkooi van de 4 rijenkip, de kooiprijs van de kippenlaag |
|---|---|
| Vorm: | A/H type |
| Vogelscapaciteit: | 54-384 vogels van de kooi van de kippenlaag |
Van de de Batterijlaag van het Soncap 3-8tiers Gevogelte de Vultrechter van de de Kippenkooi het Voeden
| Productnaam: | laagkooien voor verkoop, de kooi van het batterijkiplandbouwbedrijf |
|---|---|
| Vorm: | H of a-type |
| Vogelscapaciteit: | 54-384 vogels van laagkooi |
Multirij Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem voor Grill 1800x1200x410mm Grootte
| Sleutelwoorden: | gevogelte het voeden multi-tier h kooien van de kaderkip voor laag die systeem opheffen |
|---|---|
| Kooigrootte: | 1800x1200x410mm, 650x1250x440mm |
| Draad Mesh Diameter: | 36mm, het lage koolstofstaal van q235 |
380V 3 van de de Laagkip van het Faselandbouwbedrijf het Type van de Kooigevogelte H Laagkooi
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
H Kooi van de het Gevogeltegrill van het Één Dag de Oude Vlees voor Kippenlandbouwbedrijf
| naam: | De kooien van de kippenvoeder voor lagen |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |

