Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Automatische vogels oogsten batterij kippenkooi voor broilers kippenhoudingsapparatuur
| Productnaam: | Kippenhoudingsapparatuur Batterijen Kippen Kooien voor broilers |
|---|---|
| Type: | H type grillkooi |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
144 de Kip van de de Kwekersbatterij van de vogelsgrill kooit Laag 3 Rijen een Kader
| productnaam: | 3 rijen een van de de Kwekersbatterij van de Kadergrill van de Kippenkooien Kooi van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een Kooi van de TypeBraadkip |
Gegalvaniseerde pluimvee laag kippen kooi voor boerderij batterij kooien voor pluimvee kip laag
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Een type batterij kippenlaagkooi 3 Tier 120 capaciteit voor pluimvee in Dubai
| Naam van het product: | 3 rij 120 Capaciteit een de Laagkooi van de Typekip voor Gevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
De Laag van het 10000 Kippenlandbouwbedrijf van de Vogelsbatterij kooit een Typepluimveehouderij
| Prodcuctnaam: | Een van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Typebatterij de Laagkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Een van de de Laagkip van TypeBatterijkippen van het de Kooi Automatisch Gevogelte het Landbouwbedrijfmateriaal
| Productnaam: | Een Kooi van de de Laagkip van Type Automatische Batterijkippen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Groottebatterij van 65 X 62,5 cm Groot van de de Laagkip Kooih Type
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Van de de Laagkip van de gevogeltebatterij de Kooivultrechter het Voeden
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |

