Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Eierlegger Legbatterij Kippenkooien Systeem Automatische leghen H Type 6 niveaus / verdiepingen
| Productnaam: | Batterijh Type van de eilaag het Systeem van Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Van de de Batterijkip van de kippenlaag het Type van de Kooiensysteem H galvaniseerde 384 Vogels/Reeks
| Productnaam: | H Type van het de Kooisysteem van Batterij Legkippen van de het Ontwerplaag de Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Een de Batterijkip van de Typelaag kooit Automatisch Gevogeltezink Cocating 275g/M2
| Productnaam: | Een de Laagkip van de Typebatterij kooit Automatisch het Materiaalsysteem van de Eipluimveehouderij |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Warm gegalvaniseerde batterij kippenkooi voor broilers 17 kippen / cel
| Naam van het product: | Braadkipkooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | warm gegalvaniseerd stalen draadnet |
Van de de Batterijkip van de Veeteeltkippenren Kooih Type 6 Lagen
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
|---|---|
| CELcapaciteit: | 6 lagen |
| Toebehoren: | waterpijp, beensteun, uitsteekseldrinker |
Zware Batterij Kippenkooi Ontworpen om Eierproductie te Optimaliseren en de Gezondheid van Pluimvee in Commerciële Bedrijven te Verbeteren
| Maat: | 650x1250X440mm/ 1000x1250x400mm |
|---|---|
| Gebied/vogel: | 450cm2 |
| Levensduur: | Meer dan 25 jaar |
10000 van de de Batterijkip van de Eilaag van het de Kooimateriaal Q235 het Vermelde Staal Materiële SONCAP
| Andere naam: | 10000 laagkooi, batterijkooisysteem |
|---|---|
| Vloeren/Rijen: | Een type: 3/4 vloeren; H type: 3-9 rijen |
| Model: | Een typebatterijkooi; h type batterijkooi |
Het Gebruiksiso9001 Goedkeuring van 50000 van de de Kippenkooi van de Vogels5tiers Batterij het Materiaal Legkippen
| Sleutelwoorden: | 50000 batterijkooiprijs, de prijs van de laagkooi, 50000chicken-kooi |
|---|---|
| Niveaus/Rijen: | Een type: 3, 4 rijen; H type: 3-10 rijen |
| Type: | Een kooi van de typelaag, h-type laagkooi |
Gegalvaniseerde staal pluimveebatterijen Kipen kooien 3 Tier ei laag kooien A4L-160
| Kleur: | zilveren wit |
|---|---|
| Aantal nestjes: | 3-4 |
| Automatisch voersysteem: | - Ja, dat klopt. |
Het Type van HDG H de Kooi van de Batterijkip voor Legkippen 3-10Tiers
| Productnaam: | het materiaal van het gevogeltefokken, batterijkooien legkippen, de kooi van de kippenlaag |
|---|---|
| Niveaus/Rijen: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 Rijen |
| Type: | h type de kooi van de kippenlaag |

