Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1128 producten.
Q235 Heet Galvaniserend de Kooisysteem 3-10 van de Batterijkip Rijen voor Kippen
| Naam: | De Batterijkooisysteem van de laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 het Hete Galvaniseren na Lassen |
| Type: | A&H type |
Een Type Layer Battery Chicken Cage-systeem in pluimveehouderij met grote capaciteit
| productnaam: | Batterijkooisysteem in Gevogelte |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Een de Kippenkooi van de Typebatterij voor Automatisch Gevogelte 5Tiers Q235A
| Productnaam: | Een TypeBatterijkooien voor de Laag van de Gevogeltekip |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Een type laag batterij kippenkooi systeem in de pluimveehouderij grote capaciteit
| Naam van het product: | Batterijkooien in pluimvee |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
1480x1750x440mm de Kooi van de Batterijkip
| Sleutelwoorden: | batterijkooien voor grills, braadkipkooi |
|---|---|
| Rij: | 4 vloeren |
| Kooiafmeting: | 1480x1750x440mm |
192 vogels/de Vastgestelde Kooi van de Batterijkip voor het Materiaal van de Grillpluimveehouderij
| Productnaam: | De Kippenkooi van gevogelteBatterijkooien voor Grill |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
192 kippen/Vastgestelde h-Type de Kooikip van de Batterijkip Automatische de Landbouwkooi
| naam: | Gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Toepassing: | Gevogeltegebied |
| Gebruik: | Eierleggenkippen |
De Kippenkooi van de gevogeltebatterij voor Lagen en 120 Lagen 10 Rijen
| Productnaam: | Batterijkooien voor Lagen en 120 van de het Gevogeltelagen Kooi van Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Automatisch het Leggen Hen Battery Chicken Cages System Type 192 van Eilaag H Vogels
| Productnaam: | Batterijh Type van de eilaag het Systeem van Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
De hete Gegalvaniseerde Kooi van de Batterijkip voor Grill 17 Kuikens/Cel
| productnaam: | Braadkipkooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |

