Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1130 producten.
Van de de Laagkip van de gevogeltebatterij de Kooivultrechter het Voeden
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |
Animal Vleeskuikens Batterij Kippenhokken Kooien Pluimveehouderij Apparatuur Een type
| Productnaam: | Een de Kippenkippenren van de typeBatterijkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van het de Batterijei van het gevogeltelandbouwbedrijf de Kippenkooi galvaniseerde het Automatische het Voeden Systeem 5 Rijen
| Productnaam: | De automatische het Voeden Systeem Gegalvaniseerde Kooi van de de Kooikip van het Batterijei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
10000 Lagen Legbatterij Kippenkooi Kippenboerderij Gebruikt
| productnaam: | Pluimvee Batterij Kooi |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Van de het Gevogeltebatterij van het laagei van de de Kippenkooi het Landbouwbedrijfhuis 4 Rijen voor Nigeria Afrika
| Productnaam: | Van de de Kippenkooi van het laagei van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van het het Huisontwerp de |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
H-type broiler kippenkooi 3 tier 4 tier met automatisch voedingssysteem
| Naam van het product: | H-type broiler kippenkooi 3 tier 4 tier met automatisch voedingssysteem |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Braadkipkooi |
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
4 van de het Gevogeltelaag van de rijenbatterij van de de Kippenkooi Q235A H het Kaderstijl volledig Auto
| Naam van het product: | 4 van de de Stijl de volledig Autobatterij van het rijenh Kader Kooi van de het Gevogeltekip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Volautomatische Legkippenkooi Laag H Type Legkippen Ei 2mm
| Productnaam: | Volledig Automatische h-Type de KippenBatterijkooi van het Legkippenei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Van de de Batterijkip van de lagenpluimveehouderij Kooih Type 4Tiers 6 Rijen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | H type kippenkooi |
H Type de de Batterijkip van de Eilaag kooit 8 Rijen Gegalvaniseerde Staaldraad
| Productnaam: | Het Eilaag van kippenkooien |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Hete/Koude Dubbele Gegalvaniseerde Staaldraad |

