Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1128 producten.
Warm gegalvaniseerd pluimveehouderij Leghoenderen Apparatuur systeem Automatische batterij laag Kipkooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
H-type laag kippenkooi Automatische pluimveeapparatuur Batterijkooi voor laag kippen
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
H-type laag kippenkooi Automatische pluimveeapparatuur Batterijkooi voor laag kippen
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerd pluimveehouderij Leghoenderen Apparatuur systeem Automatische batterij laag Kipkooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
A-type H-type batterijlaag kippenkooien automatische ei pluimveehouderij apparatuur systeem
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
HDG-het Materiaal van de Kippenkooi, 3 of 4 Lagen van de GevogelteBatterijkooi
| Sleutelwoorden: | van het het landbouwbedrijfhuis van het grillgevogelte van de het ontwerp automatisch kip de kooimat |
|---|---|
| Marketing Type: | de kooi van de nieuw product 2021 kip |
| Kooiafmeting: | 1500x1000x440, 1000x1000x440, 1480x1750x440 |
Moderne Automatische 144 Vogels die Batterij Hen Cage Poultry Farming Equipment leggen
| Productnaam: | Het leggen van Batterijkippenkooi |
|---|---|
| Kooitype: | H/A kader |
| Materiaal: | De Laagkooi van de hete ONDERDOMPELINGS Gegalvaniseerde Kip |
Free Design Provide A Type Layer Chicken Cage
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
120 Vogels een Installatie van de de Kippenkooi van de Typelaag verstrekken
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
3 rij 120 de Batterijkooi van de de Kippenkooi van Vogels Legkippen met Uitsteeksel voor Lagenlandbouwbedrijven
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | 3 rij 120 de Batterijkooi van de de Kippenkooi van Vogels Legkippen met Uitsteeksel voor Lagenlandbo |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |

