Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Vleegveehouderij Automatische batterij Ei laag Kipkooien Kooien laag ei batterij kooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
A-type batterijlaag kippenkooien H-type batterijkooien en automatisch foksysteem
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerde batterijkooibouwapparatuur voor eienlagen met automatische kippenkooien en de desinfectie van eieren
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
380V grill Automatische Voeder, van de de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Kip van 500KGS de Kooimateriaal
| Naam: | Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem van Batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Vultrechterkarretje het Voeden Machine, Brug het Voeden Machine |
| Materiaal: | Hete Gegalvaniseerde Staalraad |
Het volledig Automatische van de het Gevogeltekooi van de Batterijkip het Eilaag Type van de Landbouwmateriaal H
| Productnaam: | H Type volledig Automatische het Gevogeltekooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Van de de Laagkip van SGSBatterykippen Kooienh Type Eierleggen 5 Rijen
| Naam van het product: | H Type van de de Eierenkip van de Batterijlaag van het Eierleggenkippen de Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Kippenkip |
Moderne pluimvee Automatische batterij ei laag kippenkooien te koop een type kippenkooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerd best verkopen automatisch systeem broiler kippenkooi H-type batterij broiler kippenkooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Automatische kippenkooien Eienlaag Batterij Kooienhoudingsapparatuur Eienverzameling Desinfectiesysteem
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerd pluimveehouderij Leghoenderen Apparatuur systeem Automatische batterij laag Kipkooi
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |

