Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1130 producten.
120 Vogels een Installatie van de de Kippenkooi van de Typelaag verstrekken
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
3 rij 120 de Batterijkooi van de de Kippenkooi van Vogels Legkippen met Uitsteeksel voor Lagenlandbouwbedrijven
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | 3 rij 120 de Batterijkooi van de de Kippenkooi van Vogels Legkippen met Uitsteeksel voor Lagenlandbo |
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
Van de de Batterijlaag van het gevogeltelandbouwbedrijf Automatische de Kippenkooi 4 Rijen 5000 Vogelseierleggen
| Productnaam: | 4 rijen 5000 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van het Vogelseierleggen van de de Batterijlaag Au |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Automatische kippenlegkooi pluimveehouderij H-vormig klein gestapeld
| Productnaam: | H vormde de Kleine Gestapelde Kooi van de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type van de de Eierenkip van de Batterijlaag de Kooi Legkippen Koude Ondergedompelde 8Tiers
| Productnaam: | H Type van de de Eierenkip van de Batterijlaag van het Eierleggenkippen de Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Een soort legkippen laag kippenkooi batterij pluimveebedrijf ei Voor Tanzania
| Naam van het product: | Een type Leghennen Batterij Pluimveehouderij Eilaag Kippenkooi Voor Tanzania |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Kooigrootte: | 195*230*150cm, 215*230*200cm |
Gegalvaniseerde A-type 4 Tier H-type 4 Tier grote laag kippenkooien voor kippenkooien
| Productnaam: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerd A-type H-type 3/4-laag kippenkooi laag pluimvee voor landbouwapparatuur
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Gegalvaniseerde automatische 4 laag batterij Vleesvlees kippenkooien kooien kippenlaag landbouwapparatuur te koop
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Q235 gegalvaniseerd A-type Batterijlaag Kipkooien Automatische eien Vogelhoudingsapparatuur Systeem
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |

