Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Vogelhouderij Batterij Eelaag Kipkooien Automatisch A-type H-type Vogelhouderij Kipkooien
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Automatische galvaniseerde kippenkooien voor het leggen van eieren, batterijkooien
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Automatische warm gegalvaniseerde kippenkooien voor eienlagen
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Warm gegalvaniseerd ei laag kippenkooien met automatische batterij kooi kweekapparatuur en ei verzameling desinfectie Sys
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Hot Dip Galvanize Steel Type H Vleegveehouderij Apparatuur Batterijlaag Automatische kippenkooi met eierstelsel
| Productnaam: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Automatische h-Type van de de Kooipluimveehouderij van de Laagkip de Legkippenkooi
| productnaam: | Automatische h-Type van de de Kooipluimveehouderij van de Laagkip de Legkippenkooi |
|---|---|
| Type: | H Frame Laag Kippenkooi |
| Gaasproces: | Thermisch verzinkt na het lassen |
De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Kooi van de Laagkip 360 graad roterend ontwerp
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Automatisch Heet Gegalvaniseerd de Kooisysteem 4 van de Laagkip Vogels per Cel
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
H Type van de de Kwekerskooi van de Kippenbatterij de Pluimveehouderijmateriaal 4 Rijen
| Productnaam: | 4 rijenh Type van de de Kippenbatterij van de Oudervoorraad de Kwekerskooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type fokkerij kippenkooi |
H Type Dierlijke Kooien 2mm van de Laagkip voor Gevogeltelandbouwbedrijf 8 Leves/Vloeren
| Productnaam: | H Type Dierlijke Kooien voor van het de Kooiengevogelte van de Kippenlaag van de Kippenkooien van de |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |

