Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1130 producten.
Q235 Brugstaal een de Kippenkooi van de Kaderlaag voor Kippenlandbouwbedrijf
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
De diepe Gegalvaniseerde de Kippenkooi van de Eierleggenlaag verhindert Ziektebesmetting
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Van de de Batterijlaag van 96 Laagchicekns HDG het Systeem van de de Kippenkooi een Type
| Gebruik: | de kooi van de het roestvrije staalkip van het kippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Gebruik: | Kip |
| Materiaal: | Q235 de kooi van de het roestvrije staalkip van de Staaldraad |
De Kooiq235a Heet van de babyBraadkip Ondergedompeld 4 Rijen 100 * 150 * 44 Cm
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | De Kooi van de babykip |
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
195x41x41cm 90, 120 Vogelslaag Kipenkist Vleeshoudingsapparatuur
| Naam van het product: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Vogelslaag Kippenkooi Vogelhoudingsapparatuur |
|---|---|
| Kooitype: | Een soort laag kippenkooi |
| Draadmateriaal: | koud/warm galvaniseren na het lassen |
Diep gegalvaniseerde eieren leggen laag kippenkooien voorkomen ziekte infectie
| Naam van het product: | Lagehekskooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd stalen draadnet |
Duurzame en stevige hoge dichtheid warm gegalvaniseerd ei laag kippenkooi voor uw pluimveebedrijf
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Q235 Warm gegalvaniseerd Automatisch type A type H pluimveehouderij kippenkooi voor laag
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Kippenkooien Eierlaag Vogelmachines Lagen Kippenkooien Automatische landbouwmachines
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Q235 Gegalvaniseerde kippenhoudingsapparatuur H-type Leghoenders Vleesvlees Kippenkooi voor lagen
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |

