Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1130 producten.
H Type Farms Layer Chicken Cage 128 / 160 9 Tiers Heet Ondergedompeld
| Productnaam: | Laagh Type Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
20000 Vogels Batterij Kip Laag Kooi H Type Voor Pakistan Boerderij 2mm
| Naam van het product: | H Type de Laagkooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Warm gegalvaniseerd automatisch A-type H-type kippenkooien laag voor pluimveekaste
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Automatische eieren leggen kippenkooien warm gegalvaniseerd met batterijkooien kweekapparatuur en eierencollectie desinfectie
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Soncap 128 Vogels/Reeks de Kooi van de 4 Laagkip voor Legkippen 8436290000
| Andere naam: | De Kippenkooi van de 128 Vogelslaag, kooi voor legkippen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235 nationaal brugstaal |
| Model: | Een Type van de kooi van de laagkip |
Full Automatic A Type Layer Chicken Cage
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Gevogelte een van de de Kippenkooi van de Typelaag Anti Gegalvaniseerde Correderende stof
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Hygiënisch van de het Landbouwbedrijflaag van Typekippen van de de Kippenkooi het Automatische de Mest Verwijderen
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Een Modelegg laying chicken-Kippenren 160 de Kippenkooien van het Kippengevogelte voor Dierlijke Voeder
| Gebruik: | de kooi van de het roestvrije staalkip van het kippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| gebruik: | kip |
| Materiaal: | Q235 de kooi van de het roestvrije staalkip van de Staaldraad |
Leggend van de de Kippenkooi van Eierenkippen de Binnenlandse Vogel voor Ondergedompeld Kippen Heet Gegalvaniseerd
| Gebruik: | de kooi van de het roestvrije staalkip van het kippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Gebruik: | Kip |
| Materiaal: | Q235 de kooi van de het roestvrije staalkip van de Staaldraad |

