Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1128 producten.
De Kippenkooi van de eierenlaag Koud en Heet Gegalvaniseerd het Voeden Systeem
| Gebruik: | de kooi van de het roestvrije staalkip van het kippenlandbouwbedrijf |
|---|---|
| Gebruik: | Kip |
| Materiaal: | Q235 de kooi van de het roestvrije staalkip van de Staaldraad |
Filippijnen Gegalvaniseerde Eierlaag Kippenkooi H Type 68KG ISO9001
| Productnaam: | H Type Filippijnen galvaniseerde de Kippenkooi van de Eilaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Van de de Laagkip van het gevogeltefokken van het de Kooienmateriaal Gegalvaniseerd Staal de Draad Automatisch Systeem
| Productnaam: | Van de het Staaldraad van het gevogeltefokken de Materiaal Gegalvaniseerde Kooien van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Filippijnen Gegalvaniseerde Eierlaag Kippenkooi H Type 68KG ISO9001
| Naam van het product: | H Type Filippijnen galvaniseerde de Kippenkooi van de Eilaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Hygiënische A-type kippenboerderij laag kippenkooi automatische mestverwijdering
| Naam van het product: | Lagehekskooi |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd stalen draadnet |
1950×2300×1500 Automatische A-type H-type kippenhouderij kippenkooi voor laagapparatuur
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
195x41x41cm 90, van de de Kippenkooi van de 120 Vogelslaag de Pluimveehouderijmateriaal
| productnaam: | 195x38x38cm, 195x41x41cm 90, 120 Vogels legkippenkooi Pluimveehouderijmateriaal |
|---|---|
| Type kooi: | Een type laag kippenkooi |
| Draadmateriaal: | koud/heet verzinken na lasproces |
120/160 Koude van de de Kippenkooi van de Vogelslaag galvaniseerde 4 Lagen/Cel
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Full Automatic Hot Galvanized Layer Chicken Cage
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| KLEUR: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Q235 Brugstaal een de Kippenkooi van de Kaderlaag voor Kippenlandbouwbedrijf
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |

