Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ battery chicken cage ] bij elkaar passen 1127 producten.
Automatisch systeem Kippenhoudingsapparatuur H-type Legkippen Vleesvlees Kippenkooien voor lagen
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
Het zilveren Koude Gegalvaniseerde Kader van het de Kooistaal van de Laagkip voor Landbouwbedrijf
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
A Type Manual And Automatic Layer Chicken Cage
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Automatisch Landbouwbedrijf een de Kippenkooi van de Typelaag met Gevogelte het Drinken Systeem
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Netwerk van de staaldraad 10000 van de de Laagkip van het Vogelslandbouwbedrijf de Kooi100kg Lading
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
A Type Layer Chicken Cage Installation Provide
| Productnaam: | Laag kippenhok |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Warm/koud gegalvaniseerd staaldraadgaas |
Gegalvaniseerd staal Vleeskuikens Pluimveebedrijf Apparatuur H Type 10000 Vogels Batterij Vleeskuikens Gevogelte Kippenkooi
| Productnaam: | H Type 10000 van het de Grillgevogelte van de Vogelsbatterij de Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
H Type Farms Layer Chicken Cage 128 / 160 9 Tiers Heet Ondergedompeld
| Productnaam: | Laagh Type Kippenkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
20000 Vogels Batterij Kip Laag Kooi H Type Voor Pakistan Boerderij 2mm
| Naam van het product: | H Type de Laagkooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Warm gegalvaniseerd automatisch A-type H-type kippenkooien laag voor pluimveekaste
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |

