Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ poultry environmental control system ] bij elkaar passen 317 producten.
SGS 380V 50Hz Automatisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest met Riemtransportband
| Productnaam: | Het automatische Systeem van de de Mestverwijdering van het Faecaliën Schone Gevogelte met Riemtrans |
|---|---|
| Machinemateriaal: | Zink-aluminium Plaat, Heet Ondergedompeld Glavanized-Blad |
| Drijfmotor: | 1.5KW, 380V, 3Phase, 50Hz of wordt aangepast |
1.75m 1.5kw HDG de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest voor Batterijkooi
| Sleutelwoorden: | Mest van het de Mest verwijdert de Schoonmakende Materiaal van het gevogeltelandbouwbedrijf Systeem |
|---|---|
| Mest Schoonmakend Type: | Riem of schrapermestcollector |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd of roestvrij staal, zink-aluminium |
1.4m het 1.75m Automatische van het de Riemsysteem H van de Gevogeltemest Gebruik van de de Kippenkooi
| Sleutelwoorden: | De Riemsysteem van de gevogeltemest |
|---|---|
| Mest Schoonmakend Type: | Riem of schrapermestcollector |
| Materiaal: | Heet gegalvaniseerd of roestvrij staal, zink-aluminium |
Warm gegalvaniseerd automatisch ei laag kip voor pluimveebedrijven
| Naam van het product: | Volledig automatische pluimvee-eieren en kippenkooien |
|---|---|
| Cage draadmateriaal: | Q235 brugstaal, dikte 3-6 mm |
| Oppervlak van het gaas: | met een vermogen van niet meer dan 10 kg |
10000 van de de Kippenlagen Kooi van de Eibatterij in Pluimveehouderij
| Productnaam: | de kooi van de batterijkip |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Materiaal: | Het hete/koude gegalvaniseerde netwerk van de staaldraad |
Warm gegalvaniseerd pluimveehouderijbatterijkooi systeem voor legkippen
| Naam: | Kooienvoederkooien voor lagen |
|---|---|
| Naam van het product: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
90 kippen kippenboerderij huishouden laag batterij kooi voor legkippen
| Naam: | Kooienvoederkooien voor lagen |
|---|---|
| Naam van het product: | Kooien voor lagen |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor lagen |
2-3rows Vermeld de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest voor Veehouderij SONCAP
| Productnaam: | Mechanisch het Gevogeltemateriaal van het Mest Schoonmakend Machine Geautomatiseerd Vee |
|---|---|
| De Manier van de draagstoelverwijdering: | De verwijdering van de schrapermest, riemmest het schoonmaken |
| Marketing Type: | Nieuw Product 2021 |
ISO9001 gevogelte het Drinken Systeem, Drinker van het de Kippenuitsteeksel van 360degree de Automatische
| Productnaam: | Volledig Automatisch het Gevogelte van de het Eilaag van de Kippenkooi het Drinken Systeem |
|---|---|
| Type van Kooi: | A of h-type het eilagen van de kippenkooi |
| Het Materiaal van de waterbuis: | Plastic techniek |
De Kip van het gevogeltegebied de Landbouwmateriaal 90 Vogelsh Type Laagkooi
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |

