Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ poultry environmental control system ] bij elkaar passen 317 producten.
H Type Automatische de Laagkooi van de Gevogeltekip voor voor de Landbouwbedrijven van Kenia
| Productnaam: | H Type Automatische de Laagkooi van de Gevogeltekip |
|---|---|
| Material: | Q235A Hot /Cold Dipped Galvanized Steel Wire Mesh |
| Type: | Een Kooi van Type Legkippen |
Automatisch de Kooisysteem 4 Rijen 5 van Kippengrills Rijenh Type de Loods van het Gevogeltelandbouwbedrijf
| Productnaam: | 4 rijen 5 Rijenh Type het Moderne van de het Landbouwbedrijf Afgeworpen Automatische Kip van het Ont |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
H Type Chicken Layer Batterijkooi Pluimveehouderij Apparatuur Automatische 10 Tiers
| Productnaam: | Van de het Materiaal Automatische Kip van het gevogeltelandbouwbedrijf de LaagBatterijkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Layer Chicken Cage The Optimal Solution for Modern and Profitable Poultry Farming
| Gebruik: | Vleeshouderij |
|---|---|
| Type: | laag kippenkooi |
| Installatie: | Eenvoudig te installeren |
Van de het Staalstructuur van het gevogeltelandbouwbedrijf van de de Kippenkippenren de Hittebehoud
| Lokale serviceplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Toepassingsplaats: | De Kip van het gevogeltelandbouwbedrijf het Voeden de kippenren van de eierleggenkip |
| Naam: | De kippenren van de het eierleggenkip van de kippenvoeder |
Van de de Batterijlaag van het gevogeltelandbouwbedrijf Automatische de Kippenkooi 4 Rijen 5000 Vogelseierleggen
| Productnaam: | 4 rijen 5000 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van het Vogelseierleggen van de de Batterijlaag Au |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Batterij kippenkooien Volledig automatisch milieugecontroleerd systeem geschikt voor pluimveehouderij
| materiaal: | thermisch verzinkt |
|---|---|
| Rij: | 3-8 laag |
| Apparatuurconfiguratie: | Volautomatisch milieugecontroleerd systeem |
Jonge kip die Q235 Modern Hen Cage dat, het Gevogelte van SONCAP grootbrengt 90days Materiaal opheft
| Sleutelwoorden: | de jonge kip van laagkuikens het grootbrengen kooi |
|---|---|
| Frametype: | H, a-kader |
| Kooimateriaal: | q235, geen misvorming |
H440mm Mest die Q235-Staalbaby Chick Cage 17birds voor Gevogelte schoonmaken
| Sleutelwoorden: | de kooi van de het kuikenpiekeraar van de eilaag |
|---|---|
| Kooimateriaal: | q235 duurzaam staal, |
| Voeder: | pvc, heet ondergedompeld gegalvaniseerd staal, voeder het aanpassen plaat |
1.2mm de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest
| Productnaam: | Mechanisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest, de Automatische Schonere Machine van het Ki |
|---|---|
| Het Type van mestverwijdering: | Riem het schoonmaken, scrapper verwijderingssysteem |
| Mechanische Eigenschap: | Geruisloos |

