Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
Zinkaluminium 2mm van de het Eiinzameling van het Kippengevogelte de Motor van het Systeemsiemens
| Sleutelwoorden: | Van de zink-aluminium de Automatische Machine Eiinzameling |
|---|---|
| Aandrijvingssysteem: | De motor van Siemens of Wanxin- |
| Eicollector: | hete ondergedompelde gegalvaniseerde staalplaat |
H Type Pluimvee Batterij Kippenkooien Automatische eierlegger Legkippen 2 mm
| Productnaam: | H Type Automatisch de Kippenlandbouwbedrijf die van de Eilaag Batterijkooien leggen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type Pluimvee Batterij Kippenkooien Automatische eierlegger Legkippen 2 mm
| Naam van het product: | H Type Automatisch de Kippenlandbouwbedrijf die van de Eilaag Batterijkooien leggen |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Volautomatische Legkippenkooi Laag H Type Legkippen Ei 2mm
| Productnaam: | Volledig Automatische h-Type de KippenBatterijkooi van het Legkippenei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type de Schoonmakende Machine van de Gevogeltedraagstoel, 1.5-3kw-SGS het Automatische Materiaal van het Laaggevogelte
| Productnaam: | H Type Automatisch de Verwijderingssysteem van de Gevogeltemest, Riemtype Mest Schoonmakend Vlekkenm |
|---|---|
| Kooitype: | H type de kooi van de gevogeltekip |
| Mestvlekkenmiddel: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
Zn-Al de Schoonmakende Machine van het Gevogeltelandbouwbedrijf, Commercieel het Gevogeltemateriaal van 380V 3Phase
| Naam: | De Verwijderingssysteem van de gevogeltemest van Batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Riemtype het Schoonmaken, Scrapper-Type het Schoonmaken |
| Materiaal: | De hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Plaat van Raads Zn-Al |
Zn-Al pluimveehouderij schoonmaakmachine, 380V 3Fase commerciële pluimveeapparatuur
| Naam: | Verwijderingssysteem voor pluimveemest van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Reiniging van het type riem, reiniging van het type schraper |
| Materiaal: | Warm gedompeld gegalvaniseerd plaat/ Zn-Al plaat |
Zn-Al pluimveehouderij schoonmaakmachine, 380V 3Fase commerciële pluimveeapparatuur
| Naam: | Verwijderingssysteem voor pluimveemest van batterijkooi |
|---|---|
| Type: | Reiniging van het type riem, reiniging van het type schraper |
| Materiaal: | Warm gedompeld gegalvaniseerd plaat/ Zn-Al plaat |
Automatische de Mestschraper van HDG, het Materiaal van de het Gevogelteautomatisering van ISO9001 6mm
| Productnaam: | Van het het Systeempp Gevogelte van de mestverwijdering van de de Mestriem het Systeem van de het Ge |
|---|---|
| Kooitype: | A of h-kader van gevogeltekooi |
| Kooimateriaal: | Hete galvaniserende legkippenkooi |
H Type het Landbouwbedrijf Schoonmakend Materiaal 2.1m Breedte 30cm van het Kippengevogelte Diepte
| Naam: | Geautomatiseerde Laag die het Systeem van de de Mestverwijdering van de Kippenkooi voor Gevogeltelan |
|---|---|
| Kooitype: | H type de kooi van de kippenkippenren |
| Draagstoelcollector: | De reinigingsmachine van de ceintuurbaanmest |

