Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
Automatisch de Kooisysteem 4 Rijen 5 van Kippengrills Rijenh Type de Loods van het Gevogeltelandbouwbedrijf
| Productnaam: | 4 rijen 5 Rijenh Type het Moderne van de het Landbouwbedrijf Afgeworpen Automatische Kip van het Ont |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
0.75kw h-Type 4 Rijenhdg Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem voor de Kooi van de Kippenlaag
| Naam: | h type 4 rijen automatisch gevogelte het voeden systeem voor de laagkooi van het kippenlandbouwbedri |
|---|---|
| Voedend materiaal: | Heet Gegalvaniseerd Staal |
| Vermogen van motor: | 0.75KW |
Chicken Closed House Battery Cage System Automatische pluimvee-apparatuur in Tanzania
| Productnaam: | Automatisch het Gevogeltemateriaal van het Batterijkooisysteem in Tanzania |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Van de het Gevogeltelaag van Oeganda van de het Landbouwbedrijfkip Type van de Kooi het Automatische Drinker H
| Productnaam: | Het Type van gevogelte Automatische Drinker H de Kippenkooi van het Laaglandbouwbedrijf |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
De Laag van de pluimveehouderijkip kooit volledig Automatisch het Type van Batterijsysteem H Ei
| Productnaam: | H Type de Laagkooien van de Eikip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
3 rijen 96 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van de Vogelslaag de Batterijkip kooien een Type met Automatische Uitsteekseldrinker
| Productnaam: | Een Type 3 Rijen 96 van het het Gevogeltelandbouwbedrijf van de Vogelslaag de Kooi van de de Batteri |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
H Type Dierlijke Kooien 2mm van de Laagkip voor Gevogeltelandbouwbedrijf 8 Leves/Vloeren
| Productnaam: | H Type Dierlijke Kooien voor van het de Kooiengevogelte van de Kippenlaag van de Kippenkooien van de |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Een van het de Kippenfokken van de Kaderlaag van de Kooiu van het de Vormstaal van het de Batterijgevogelte de Laagkooi
| productnaam: | Een het de Laagfokken van de Kaderkip van het de Vormstaal van U van de de Landbouwkooi van het de B |
|---|---|
| Type kooi: | A en H type kan worden verstrekt; |
| Voertrog: | Zuiver pvc-materiaal, staal Zn-Al of gegalvaniseerd staal |
Een kippenbatterijkooi met framelaag Thermisch verzinkt staal voor pluimveehouderij
| Productnaam: | Een de KippenBatterijkooi van de Kaderlaag voor gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Kippenkooi van de 120 Eilaag de Draadnetwerk een Type van Gevogeltemateriaal
| Productnaam: | Het Kippegaas schakelt een de Laagkooi van het Typeei van Gevogeltemateriaal in |
|---|---|
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
| Rijen: | 3 of 4 Rijen |

