Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
3.0mm Q235 H Type Kooi 4 van de Batterijkip het Materiaal van de Vloerenpluimveehouderij
| Naam: | Batterijkooisysteem |
|---|---|
| Type: | batterijkooien legkippen, h-type |
| Rij: | 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 Rijen van batterijkooi |
Automatische het Gevogeltevoeder van het V-vorm8.67m/min HDG Staal voor Braadkip
| Productnaam: | vlot en eenvormig automatisch het voeden systeem, bespaarde loonkosten |
|---|---|
| Het voeden type: | vultrechterkarretje het voeden karren |
| Voervultrechter: | 1.2mm dikte, gegalvaniseerd heet |
Van de de Kippenkooi van de pluimveehouderijbatterij Materiaalh Type volledig Automatisch voor 50000 Laagkippen
| Productnaam: | Het Type van pluimveehouderijmateriaal H de volledig Automatische Kooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type van de het Eilaag van GevogelteBatterijkooien de Automatische Legkippen van het de Kippenlandbouwbedrijf
| Productnaam: | H Type de Automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag Batterijkooien van het de Legk |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde Gegalvaniseerde Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Automatische de KippenBatterijkooi 3 Rijen 4 van de Eilaag Rijenh Type Gevogelte het Voeden Materiaal
| productnaam: | H Type Gevogelte het Voeden de Batterijkooi van de de Laagkip van het Materiaalei voor de Markt van |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | de kippenkooi van de eilaag |
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
Het volledig Automatische Type van de Kooipluimveehouderij H van de BatterijBraadkip
| Materiaal: | Q235A heet/ondergedompeld koud gegalvaniseerd |
|---|---|
| Type: | H Type de Kippenkooi van het Grillvlees |
| Kleur: | zilveren wit |
De dierlijke Kweker van de Batterijkip kooit Automatische Pluimveehouderij 8 Rijen
| Productnaam: | De Kwekerskooien van de pluimveehouderij Dierlijke Kip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type fokkerij kippenkooi |
De Kippenkooi van de gevogeltebatterij voor Lagen en 120 Lagen 10 Rijen
| Productnaam: | Batterijkooien voor Lagen en 120 van de het Gevogeltelagen Kooi van Kippenkooien |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Pluimveehouderij Legkooi H Type Volautomatische Kip 6Tiers
| Productnaam: | Het Type van de Laagkooi de Goedkope H van het gevogeltelandbouwbedrijf Volledige Automatische Kooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip voor het Gevogeltelandbouwbedrijf van Tanzania
| Productnaam: | 4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip voor het Gevogeltelandbouwbedrijf van Tanzania |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |

