Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip voor het Gevogeltelandbouwbedrijf Automatische Q235 van Tanzania
| Naam van het product: | 4 de Batterijkooi van de het Eilaag van de rijenkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
54-384 Vogels/set laag vogelkooi, SONCAP accu systeem van pluimveehouderij
| Andere benaming: | batterijkooi pluimveehouderij, kippenhok in eienlaag, batterijkooi in laag |
|---|---|
| Type: | batterij kippenkooi, type H, type A |
| Materiaal: | warmgewalste, dubbel koudgewalste |
De Kip van het gevogeltegebied de Landbouwmateriaal 90 Vogelsh Type Laagkooi
| Toebehoren: | voeder, de kooi van de laagkip, draadnetwerk, uitsteekseldrinker |
|---|---|
| Vastgestelde Capaciteit: | 144/192/240/288 lagen |
| Celgrootte: | 450*600*410mm |
Jonge kip die Q235 Modern Hen Cage dat, het Gevogelte van SONCAP grootbrengt 90days Materiaal opheft
| Sleutelwoorden: | de jonge kip van laagkuikens het grootbrengen kooi |
|---|---|
| Frametype: | H, a-kader |
| Kooimateriaal: | q235, geen misvorming |
De gelaste Draadh Type Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | H Type de Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf |
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
De gelaste Draadh Type Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Naam van het product: | H Type de Kooi Q235A van de Laagkip galvaniseerde 2mm de Kooi van het Kippenlandbouwbedrijf |
| Materiaal: | Q235A Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
Warm gedompelde gegalvaniseerde laag kippenkooi type H
| Gebruik: | Vleeshouderij |
|---|---|
| Capaciteit: | 54 vogels aan 384 Vogels |
| Kenmerken: | Milieuvriendelijk |
H Type de Kooi van de BatterijBraadkip Automatisch voor Gevogeltelandbouwbedrijf
| Productnaam: | H Type de Automatische Kooi van de BatterijBraadkip voor Gevogeltelandbouwbedrijf |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
Een Type 4 Rijen/Vloeren 128, 160 Vogels per de Vastgestelde Kooi van de Gevogeltelaag voor het Leggen van Eieren
| productnaam: | A type 4 Tiers/Floors 128, 160 vogels per set Pluimvee legkooi voor het leggen van eieren |
|---|---|
| Kooi Frame: | laag kippenkooi met U-vormige stalen standaard |
| Oppervlaktebehandeling: | dubbel koud of thermisch verzinkt na lasproces |
H Type Automatische Gevogeltekooi voor Kip, Grillkooi
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |

