Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
H Type de Kip van de Batterijlaag kooit de Automatische Landbouwbedrijven van het Eigevogelte 10 Rijen
| Productnaam: | H Type de Automatische van de de Landbouwbedrijvenbatterij van het Eigevogelte Kooien van de de Laag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Een type 4 verdiepingen 128, 160 vogels per set kippenlaag kooi voor het leggen van eieren
| Productnaam: | Een type 4 Tiers/Floors 128, 160 Vogels per set Vogelschaal Kooi voor het leggen van eieren |
|---|---|
| Kooi Frame: | laag kippenkooi met U-vormige stalen standaard |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
Een type 4 verdiepingen 128, 160 vogels per set kippenlaag kooi voor het leggen van eieren
| Naam van het product: | Een type 4 Tiers/Floors 128, 160 Vogels per set Vogelschaal Kooi voor het leggen van eieren |
|---|---|
| Kooi Frame: | laag kippenkooi met U-vormige stalen standaard |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm, |
160 Vogels een van de Kooikippen van het Typegevogelte het Gevogelteei de Landbouwmateriaal
| productnaam: | A Type 160 Vogels Laag Kip Kooi Kippen Pluimvee Eieren Landbouwuitrusting |
|---|---|
| Kooi Frame: | U-type staal |
| Kooimateriaal: | dubbele koude of hete gegalvaniseerde laagkooi |
160 vogels A-type pluimvee kooien kippen pluimvee-eieren kweekapparatuur
| Naam van het product: | Een type 160 Vogellaag Kipkooien kippen pluimvee-eierhoudingsapparatuur |
|---|---|
| Kooi Frame: | van staal van het type U |
| Kooimateriaal: | dubbel koud of warm gegalvaniseerd laagkooi |
H Type de Automatische van de het Eilaag van GevogelteBatterijkooien Legkippen van het de Kippenlandbouwbedrijf 5 Rijen
| Productnaam: | H Type de Automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag Batterijkooien van het de Legk |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Van de KippenBatterijkooien H van het gevogeltemateriaal Type 4 Rijen voor Lagen
| Productnaam: | Type 4 van gevogeltemateriaal H de KooiBatterijkooien van de Rijenkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type van de KippenBatterijkooien van de Eilaag van het de Legkippengevogelte het Fokkenmateriaal
| Productnaam: | Materiaalh Type van het gevogeltefokken de Legkippen van de LaagBatterijkooien van de Eikip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Een Type Animal Poultry Layer Chicken Cage Farm Equipment voor kippenhok
| Productnaam: | Een van de de Kippenkooi van de Typelaag het Dier en het Gevogeltelandbouwbedrijfmateriaal |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Laagkip van het gevogeltefokken van het de Kooienmateriaal Gegalvaniseerd Staal de Draad Automatisch Systeem
| Productnaam: | Van de het Staaldraad van het gevogeltefokken de Materiaal Gegalvaniseerde Kooien van de de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |

