Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
Het volledig Automatische van de het Gevogeltekooi van de Batterijkip het Eilaag Type van de Landbouwmateriaal H
| Productnaam: | H Type volledig Automatische het Gevogeltekooi van de Batterijkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Pluimveehouderij Legkooi H Type Volautomatische Kip 6Tiers
| Naam van het product: | Het Type van de Laagkooi de Goedkope H van het gevogeltelandbouwbedrijf Volledige Automatische Kooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
H Type volledig Automatisch van het de Kooisysteem van de Batterijkip van de het Eilaag de Pluimveehouderijmateriaal
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Productnaam: | H Type volledig Automatisch van het de Kooisysteem van de Batterijkip van de het Eilaag de Pluimveeh |
| Type: | H Type de Kooi van de Eikip |
Gevogelte het Voeden Lijngrill de Landbouwmateriaal met Automatische Voeders en Drinkers
| Productnaam: | Grill het Gevogelte van het de Landbouwmateriaal het Voeden Lijnsysteem |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type Braadkipkooi |
Van het de Batterijei van het gevogeltelandbouwbedrijf de Kippenkooi galvaniseerde het Automatische het Voeden Systeem 5 Rijen
| Productnaam: | De automatische het Voeden Systeem Gegalvaniseerde Kooi van de de Kooikip van het Batterijei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Het automatische van de KippenBatterijkooien van de Eilaag Gevogelte van het Landbouwbedrijf Legkippen
| Productnaam: | De automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag Batterijkooien van het de Legkippenge |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Het automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag van de de Kippenkooi Type van het Gevogeltemateriaal H van de V.A.E
| Productnaam: | H Type Automatische van het de Kippenlandbouwbedrijf van de Eilaag de Legkippenkooi |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Van het de Kippenlandbouwbedrijf van de V.A.E het Gevogeltemateriaal voor Verkoop |
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
H Type Kip die Landbouwbedrijf van het Systeem het Automatische Gevogelte voor het Fokken van de Grilllaag opheffen
| Productnaam: | H Type de Kippenkooi van de Batterijlaag |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Kooigrootte: | 1800x1200x2140mm, 1800x1200x2790mm |
Een type batterij kippenlaagkooi 3 Tier 120 capaciteit voor pluimvee in Dubai
| Naam van het product: | 3 rij 120 Capaciteit een de Laagkooi van de Typekip voor Gevogelte |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Het automatische van de het Eilaag van het Gevogeltelandbouwbedrijf Systeem van de de Kippenkooi 65 X 62,5 X 44 cm
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Type: | H Type Laagkooi |
| Rijen: | 3,4,5,6,8 Rijen |

