Alle producten
-
De kooi van de batterijkip
-
De Kooi van de laagkip
-
Braadkipkooi
-
De Kooi van het babykuiken
-
Gevogeltekooi
-
Grillmateriaal
-
Automatisch Gevogelte het Voeden Systeem
-
gevogelte het drinken systeem
-
de verwijderingssysteem van de gevogeltemest
-
de inzamelingssysteem van het gevogelteei
-
het systeem van de gevogelte milieucontrole
-
Pluimveehouderijmateriaal
-
M. Umar JibrilWij hebben met Zilveren Ster sinds het jaar van 2011 samengewerkt, is onze eerste orde van de de laagkooi van het kippenlandbouwbedrijf ook zeer sterk tot dusver. Hoog - kwaliteit en duurzame kooien, ben ik zeer tevreden. -
M. BryanDe kooi van de de batterijkip van de Siverster is aan orde de moeite waard: Vorig jaar samen werkten wij eerste keer op hete onderdompeling die de kooi van de laagkip galvaniseert. Ik werd werkelijk verrast met de gevogeltekooi toen ik ontving. Wat meer, Siver-Ster is verstrekte ons geduldiger installatieadvies. Nu zeer goed loopt mijn landbouwbedrijf, spoedig zal ik voor mijn tweede huis voorbereidingen treffen. -
M. Halim SatriaHet is onvergetelijk voor ons om op tentoonstellingscabine samen te komen, spraken wij met Zilveren Stermanager Mej. Joise, en begonnen onze eerste zaken voor mijn nieuwe kippenlandbouwbedrijven met automatische kippenkooi. Mej. Joise stuurt de ingenieur naar gidsinstallatie voor me, gemakkelijk te werken, ben ik dankbaar.
zoekwoorden [ 1 2mm poultry manure removal system ] bij elkaar passen 191 producten.
H Gevormde van de de Kooi Automatische Pluimveehouderij van de Laagkip het Materiaalbatterij
| Productnaam: | H Gevormde van de de Kooibatterij van de Laagkip de Laagkooi |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Automatische het Voeden zink-Alu Machine voor Gevogelte, SGS 1.2mm Grill het Voeden Systeem
| Productnaam: | van het zink-aluminium de vultrechterkarretje legeringsstaal het voeden machinesgebruik voor de kooi |
|---|---|
| Vultrechterdikte: | 1.2mm |
| Voedend materiaal: | hete gegalvaniseerd, zink-aluminium |
Zink-Alu Automatische voedingsmachine voor pluimvee, SGS 1,2 mm broiler voedingssysteem
| Naam van het product: | Zink-aluminium legering staal hopper trolley voedingsmachines gebruikt voor type h kippenkooi |
|---|---|
| Dikte van de hopper: | 1.2 mm |
| Voedend Materiaal: | warm gegalvaniseerd, zink-aluminium |
Q235A de Kippenkooien van de eilaag voor de Laag van het 5000 Vogelsgevogelte de Landbouwmateriaal
| Productnaam: | De Kippenkooien van de eilaag voor 5000 Vogels |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Staal |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Van de de Kippenkooi van de 120 Vogelsbatterij het Gevogeltelandbouwbedrijf Gegalvaniseerde Q235 van Nigeria 3 Lagen
| Prodcuctnaam: | Gegalvaniseerde Q235 3 Lagen 120 de Kippenkooi van de Vogelsbatterij |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A heet /Cold dompelde het Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad onder |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
De de Laagkip van het 160 Vogelsei kooit een Typemateriaal voor Gevogeltelandbouwbedrijven
| Productnaam: | Een Kooi van de de Laagkip van het Typeei |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Geautomatiseerd van de de Laagkip van het Gevogeltelandbouwbedrijf de Kooimateriaal een Type met het Voeden van Systeem
| Productnaam: | Een de Kippenkooi van de Typelaag met Automatisch het Voeden Systeem |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Staaldraad |
| Type: | Een de Kippenkooi van de Typelaag |
Pluimveelaag Kippenkooi H Type Volautomatisch Q235A 1,0 mm
| Productnaam: | H Type de Volledige Automatische Kooi van de Laagkip |
|---|---|
| Materiaal: | Q235A het hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Netwerk van de Staaldraad |
| Type: | H Type de Kooi van de Laagkip |
Automatische het Voeden zink-Alu Machine voor Gevogelte, SGS 1.2mm Grill het Voeden Systeem
| Naam: | De kooien van de kippenvoeder voor grill |
|---|---|
| Productnaam: | Kooien voor grill |
| Toepassing: | De kooien van het gevogeltegebied voor grill |
Volledig Automatische het Landbouwbedrijfkooi 5000 van het Grillgevogelte h-Type Batterij voor Kip
| Productnaam: | H Type Batterijkooi voor Braadkip |
|---|---|
| Type: | H Type Braadkipkooi |
| Rijen: | 3 of 4 Rijen |

